2016 11 12 Časovka Čankov


Roman v prvním kole pod křížkem

navigate to this website Roman v prvním kole pod křížkem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

my website Martin přidává plyn…

Aršloch, to je brnkačka pro Čendu

investice binární opce Aršloch…. to je brnkačka pro Čendu

dating agency cyrano low rating Sobota, pravé poledne, citelný chlad, barevné listí, sluneční paprsky se dívají do tváří  bajkerů připravených na startovní čáře náročné trati. Podzimní 15. časovka, trasa vymlíkovaná Danem a Radkovým štábem pro potěchu a na závěr sezony pro širokou závodnickou veřejnost a hobíky, odstartována.

opcje binarne dla początkujących Brodím se hlubokými závějemi barevného spadaného listí, hledám vhodné místo pod křížkem pro záběry a již je tu Roman, s odstupem zástupce německé bajkerské školy i další borci všech věkových kategorií a pohlaví. Martin, Čenda, Pušák, vyšťavený novomanžel Vítek, Pepa i odvážná Irča zvedají ve stoupání ke křížku spadané listí a svým soupeřům nedávají šanci na oddych. Sleduji počty zúčastněných a silně prořídlé závodní pole je pryč.

azioni Měním tedy pozici a hledám záběry na trati v místech nad křížkem, na kterém snaživí historičtí badatelé pracně rozluští neznatelný nápis Zum ewigen Ruhm der gesunden Lunge„. Romana jsem propásl, je nějak rychlý a už jsou tu další. Závěrka cvaká, karta se plní pěknými záběry na borce. Jedu rychle za Irčou a ta dnes dává parapet, jako by to byl chodník před Zítkovou kolonádou.

important link Chvilka klidu a u Aršlochu čekají fotografové a videoví kameramani, připraveni zdokumentovat techniku sjezdu závodníků. Koukám do hlubokéko chřtánu Aršlochu, blednu a už je tu Roman v druhém pokusu. Pěkně klidně a rozvážně zdolává nástrahy a dole rychle kličkuje mezi  stromy a dává bomby ve směru k cíli. Malá časová prodleva dává prostor ke komentářům přihlížejících „… zrovna  tudy projela nějaká paní na skládačce“.

why not find out more Další závodníci zde předvádí svou odvahu a rychlost ve velmi náročném sjezdu. Za Martinem, Čendou i Vítkem se jen zaprášilo, i Pušák zde úspěšně zkrotil svého bajka a již víří listí dole mezi stromy. Dnes žádná zrada a pády, Aršloch může rok odpočívat, jedu k cíli, kam právě sprintuje Pepa a pásku trhá ve slušném čase i Irča.

why not check here Fotky z trati od Boba, Pepína i video pořízené Jezevcem ukazují náročnost trati a pohled do startovní listiny ukazuje časy i pořadí zúčastněných. Slabší účast přespolních mění mezinárodní časovku na oddílové závody Tukanů, jenž opět obsadili svá místa na bedně nejenom v časovce na kole, ale Martin předvedl svou sílu v běhu. Běžce s pejsky jsem bohužel nestihl, ale i rehabilitující Blance můžeme gratulovat k povedenému výkonu.

http://buiu.net/?selred=warhammer-40k-dating-website Všichni vítězní borci po zásluze odměněni, organizační štáb si vydechl a oslavy jsou v plném proudu. Martin ještě překvapuje Tukany svou čerstvou Tukaní kerkou. No je to skutečně skalní TUKAN….

http://bda-online.com.au/advantages-of-franchising fotky Petr             video časovka       video Aršloch od Martyho    fotky od Pepína    fotky od Boba


Loading...
Délka: 12.03 km, Převýšení: 449 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://vvdewalden.nl/?author=10 Tato položka byla publikována na 13.11.2016, 10:35 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. source link #1 Dan 10.12.2016 - 13:34

    option binaire gratuit sans depot Ten nápis na křížku v překladu znamená „K věčné slávě zdravé plíce“. Jak příhodné!