2016 06 04 Po trati Xterry


nad Pupkaní rezervací

nad Pupkaní rezervací

... taky jedna z Kramolína nad Lipnem

binära optioner analyser … taky jedna z Kramolína nad Lipnem

Ahoj Tukani, posílám pozdrav z nebe. P.

كيفية كتابة ايميل Ahoj Tukani, posílám pozdrav z nebe. P.

ještě nejsem v bedně, jsem na bedně!!!

iq option recenzioni … ještě nejsem v bedně, jsem na bedně!!!

free signals binary options Aladin předpovídá vodu, slunce zatím svítí. Jedu ke Startu a přede mnou kmihají na klikách tretry, obuté na nohy Tukana v modré variantě dresu. Hádám kdo to je a ejhle, mladší Dima dostal propustku k účasti mezi vytrvalci a vrchaři podpořených dvoufázově trénujícím šampionem a kvůli snížení věkového průměru i Vítkem.

lista delle opzioni binarie Tentokrát jsme oslabeni o náčelníka, Irču a Pušáka, kteří se dnes postavili proti přesile stejně posedlých soupeřů na trati tradičního závodu UNHOŠŤSKÁ LYŽE. Ostatní kamarádi jistě využívají víkendového volna podle svých představ. Zdenda posílá pozdrav z Kramolína u Lipna a z nebeských výšin nad Sedlečkem , zavěšen v pavučině tenkých lanek a s vrtulí v zadku, vše kontroluje a zdraví Pavel.

binary option with no minimum deposit Sedm statečných, po krátkém váhání kam vyrazit a jakou trasu vybrat z nepřeberné nabídky karlovarské divočiny, dává nakonec přednost projetí nově označené trasy XTerry 2016. Terény kolem Dalovic slouží pro zahřátí, plavání v rozbouřených vodách Velkého Rybníku necháváme pro závodníky a už si dáváme do těla na nově přeznačené a čerstvě promočené trati závodu. Kluzké jehličí, listí a kořeny se snaží Tukany vyhodit ze sedel, ale nemají šanci. Zakroužili jsme kolem Velasu a Podlesí, míříme nad Concordii a přes louky nad Hájkem a Pupkaní rezervaci do Nejdy.

binäre optionen 500 broker seriös Chvilku přemýšlím jakým stylem budou závodníci zdolávat svodidla v Nejdě a výjezd po louce na vrch U Hrušky nad Ostrovem. Doufám a přeji jim sucho, jinak dorazí na vrchol obaleni něchtěným bahnem jako dnes my. Snaha očistit silně lepící hmotu je marná a ve sjezdu si nabírám další, kola se sotva protahují vidlicí a kolem přesmykače si vezu do Ostrova velkou hroudu promíchanou s trávou, jenž mě velmi nerada opouští ve sjezdu kolem Ostrovských rybníků. No u zámku ztrácím poslední mazlavé kousky a jedu za ostatními k nádraží, kde za přejezdem šampión mění prudce směr kolem ohrady a šťastni stoupáme k loveckému zámečku. Ani jsme se se nezadýchali a míjíme pod vrcholem Zříceniny trosky kdysi chlouby majitelů ostrovského panství. Markrabata Ludwig Georg a August Georg z Baden-Badenu a Hochburku by se asi divili.

trading binario gratis No my, poučení historií, před a posrpnovým i polistopadovým vývojem se nedivíme a vodou nasáklými cestami jedeme dál k rozcestí u Thiergarten s nově vyznačenou zelenou značkou ke Stráni. Kilometrů, bahna, vody asi máme pro dnešek vybráno dost a svěže zelené listí šeptá „Zuzanka čeká …“. Obracíme se k Nejdě, kde uzavíráme u svodidel okruh. Ještě zakroužit kolem Boru, projet Dalovice a jsme v cíli. Myčka je v provozu, bahno z bajků, treter odplaveno, těla zavodněna. Světová rádia hlásí do éteru úspěch Krčína na přetěžkém PIVNÍM TRIATLONU KOLOVÁK 2016 a z Unhoště ještě přichází kusé zprávy o Tukanech na bedně, tak doufám, že se v úterý účastníci pochlubí.

binäre optionen vollautomatisch fotky                      video


Loading...
Délka: 56.88 km, Převýšení: 922 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

strategia kingdom opzioni binarie Tato položka byla publikována na 5.6.2016, 21:52 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.