2016 04 09 Časovka Čankov


vítězové

iq broker italia vítězové

cyklistika bolí ...

binär option testkonto cyklistika bolí …

iq option wikipedia Sobotní, chladné časně jarní ráno jak vymalované, Čankov a jeho katastr s vyznačenou náročnou tratí časovky připraven a připraveni jsou i závodníci všeho věku s touhou porazit nejen čas, ale i soupeře. Chybí snad jen větší účast zástupců světového tisku, sportovních deníků, funkcionářů KvSC, diváků a také sponzorům se asi nechtělo poznat na vlastní oči atmosféru boje s rychlostí, technikou a zemskou přitažlivostí.

binäre optionen finanzen.net Fotografové i zakládající člen natáčející video jsou připraveni, závodníci ještě zahřívají svaly ve stoupání ke křížku, zkouší svou odvahu při pohledu do chřtánu a hloubky „Aršlochu“. V pravé poledne zní startovní pokyn a gumy prvního závodníka a dalších se odvalují po trati, na které ovšem chybí slibované bahno. Lesem zní jarní písně ptactva, rachot šaltrů a hluboké dýchání ve stoupáních a v technické pasáži „Parapetu“. Uklidňující výdechy při výjezdu z Aršlochu jsou znamením dobré odvahy a technické zdatnosti všech soupeřů.

opzioni binarie segnali pro gratis Stopky měří čas všem stejně, „Eliťáci“ se předvádí, „hobíci“ se nenechávají zahanbit i Aršloch ukazuje svou sílu, většinou závodníků zdolanou v sedle. Slunce svítí na tu krásu, ale všechno má svůj konec, do cíle dojíždí poslední závodnice. Závěrečné slovo ředitele závodu, hodnocení výkonů, předat diplomy a vysocekalorickyhodnotné dietologicky vhodné ceny, nejen vítězům zatleskat a Jarní Bahna 2016 to mají za sebou. Tak kamarádky a kamarádi cyklisté vzhůru do závodní sezóny a na podzim nashle.

safest steroid Foto od BoBo

binäre optionen nur verluste Foto od Petra Dimy

valutahandel avkastning Foto od Pepína

binary options trading 2017 Foto Petr

Tastylia online video Petr

erfahrung 24option com Video od Dana

binäre optionen 60 sekunden strategie trasa zaznamenána Romanem:


Loading...
Délka: 12.29 km, Převýšení: 507 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

opzioni binarie truffe  

buy premarin .625premarin online order Tato položka byla publikována na 10.4.2016, 11:38 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.