Tukan Bike Team

Parta bikerů z Karlových Varů

2018 06 16 Artamon – Kolo pro život

na brodu u Gejzíru, lehká sprcha pro Elitu…

… a pak „Teplá“ občerstvovačka pro Hobíky

… tak tohle jsou Vary, nad křížem u Puppu

… nejen pod Dianou se za borci práší

Kamarádi, tak jsem dnes tu letošní karlovarskou parádu sledoval z domova, zafačován a uložen pohříchu i v poloze ležícího střelce. Artamon 2018 konaný v ideálním počasí i osvěžující „Taxisův“ brod u Gejzírparku je za vámi. Samochvála sice smrdí, ale komentáře nejen  „Eliťáků“ k vytýčeným tratím i k organizaci celého „nejbajkovějšího“ závodu, dávají týmu A.M.bike, podpořeného dobrovolníky na trati i fotografy z Tukan Bike týmu, nové síly do dalších ročníků. Za všechny zúčastněné přidávám slovo vítězů z trasy B/57 km

 

Jaroslav Kulhavý “Bylo to pěkný. Myslím si, že to byla jedna z nejhezčích tratí Kola pro život, co jsem kdy jel. Start v centru města, parádní výhledy na Vary, jezdivá trať s málem asfaltu, technické pasáže… fakt hezkej závod.” 

Jana Pichlíková „Karlovarská trať má svoje kouzlo, i mně se moc líbí. Dnes navíc vyšlo počasí, ani moc vedro ani zima a v lesích byl příjemný vzduch. Trať byla hodně suchá, zato tradiční brod přes říčku Teplá byl pod vodou až moc. Kluci na čele závodu to ještě stihli projet v pohodě. My jsme už žádné slitování neměli, nám tam už přišla velká vlna z přehrady. Kolo jsem proto přes vodu nesla, měla jsem problém to i projít, jak to tam klouzalo. Přede mnou jel jeden místní borec s nápisem na dresu ‚Tukan“. Když šel přes vodu tak prohlásil: ‚Já toho Dana zabiju, on to zase pustil!’ Vary jsou zkrátka boží!”

a dejme dnes také slovo „chorému mozku“ poloTukanovi Danovi:

„Zdravím, drazí přátelé,
chci vám po skončení letošního úspěšného Karlovarského AM bikemaratonu ze srdce poděkovat za obětavou pomoc při pořádání tohoto – v rámci seriálu Kolo pro život a (jak se zdá) i celorepublikově mimořádně oceňovaného – podniku. Bez řady z vás, kteří znovu projevili precizní znalost místních podmínek, by tento závod jen obtížně potvrzoval svoji tradičně dobrou pověst. Připojuji se také jménem A.M.bike ke gratulacím vašim medailistkám a ve zdraví a důstojností dojevším borcům

foto Petr Dima   fotoateliér BoBo     Brod aneb masakr motorovou pilou   Foto cíl od BoBo

Start a Diana od Pepína      Foto pod Karlovkou od pepína                    foto od Pepína zbytek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předchozí

2018 06 12 Malý Artík

Následující

2018 06 19 Kozí hřbety

  1. Josef Kolář

    Dan mě předběhl,
    zbývá mi tedy se pouze připojit s poděkováním za pomoc a s gratulací k pěkným výkonům!
    Pepa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© Tukan Karlovy Vary 2013 - 2020  |  Materiály umístěné na tomto serveru mohou být publikovány pouze se souhlasem autorů.
Developed by Daniel Danielčák