108 let spolku zimních sportů Abertamy

108 let spolku zimních sportů Abertamy

kolem Eduardu

kolem Eduardu

B-tým a Krásenská rozhledna

B-tým a Krásenská rozhledna

tak viděl Vary Pavel

tak viděl dnes Vary Pavel

Počasí dnes přálo všem kteří měli chuť vyrazit do přírody za pohybem, touhou pochlubit se novým karbonovým Haibike, nebo se pobavit pohledem na boj netradičně oblečených a vybavených kamarádů.

Doba je uspěchaná, změny počasí, času a míst výjezdu se rychle mění tak, že ani sociální sítě nejsou tak rychlé aby zvládly tok nálad, myšlenek. Donutit kamarády otevřít stránky Tukanů sotva otevřou oči a hltat novinky zde uveřejněné je skoro nemožné. Od ACS tedy odjíždí  v 11.00 směr Abertamy Irča doprovázená domestiky Pepínem a Bobem, B-tým v čele s Romanem míří od lávky ke Krásnu, vymustrovaní Dima s Petrem a Vladimírem bojují o co nejlepší umístění ve štafetovém závodě na historických lyžích a samotář Pavel vyráží ve 13.00 od Startu do terénů kolem Vítkovky.

Pro příznivce statistiky vkládám jen záznam trasy od Beryho, trasa jízdy Irčy se bohužel nedochovala a stopa velmi náročného 8. ročníku štafetového závodu, se kterým by měl jisté potíže i Hanč a Vrbata, vzala za své pod náporem slunečních paprsků a 18ti štafet. Všichni doufáme, že pro Tukany byl tento den úspěšný a úspěšně snad dopadl i pokusný let Míry ze schodů ve Svatoškách. Fotky a video také přiblíží lépe dnešní zážitky všech kamarádů, než písmena mého blábolení a nesouvislého psaní.

fotky

video

Loading