Parta bikerů z Karlových Varů

2015 02 21 Tukani ve Stráži na hodech + video od Zdendy

Drahovice

Drahovice

Zima sice stále vládne, ale v čase masopustním se vydáváme do terénů kolem Moříčova….

a ve směru k prostřenému stolu osvěžovny u Ivana ve Stráži nad Ohří. Ouroďák opět nezklamal, využívá limit akademické čtvrthodinky a spoléhá na kolektivního ducha týmu, který čeká na srazu. Tentokrát se nikomu nechce do bahna, ale po cestě narážíme i na led a sníh, Pepíno mimo krásné vyhlídky od kříže pod vrcholem Nad Rybníkem předvedl i ukázkové salto a Ouroďák se někde zdržel. JTF se vrací a po chvíli dává zprávu, že Jirka nabral někde hroty z trní a že první Ouroďákova slova byla…“potřebuji Bohouše“. Záložní duše z Honzovy kapsy se tedy přemístila do Ouroďákova kola a po chvíli všichni ochutnáváme ve Vojkovicích „dělnický Martel“.

Kola jsou stále čistá, ale rozhodnutí jet přes Jakubov a kratší cestou do Stráže nás vede do bahenních zábalů jaké nedostanete ani v Třeboni či lázních Sliač. Ještě, že je k dispozici voda a nikomu nevadí zablácené svršky. Jsme tedy připraveni a může začít žranice. Začínáme prdelačkou, postupně mizí vše dobré z vepřových hodů a jednotlivé chody poctivě prokládáme rozpouštědly všech značek. No dietě jsme dali na frak a od Ivana odjíždíme proti proudu Ohře do Velichova, kde od mostu dáváme horskou časovku do Moříčova a již za tmy, v loužích, bahně, sněhu a ledu zdoláváme „královskou“. Tma jako v Boru, někdo zahajuje „pivní špurt“ a náhle přichází hromadný pád. Čenda, Bohouš se válí po asfaltu a přes ně to valí Ouroďák. Bohouš leze z příkopu, Čenda má pootočená řídítka a komentář Jirky nelze opakovat. Takže první masopustní sobota se vyvedla.

zde je video od Zdendy

http://magis.to/PyFxQEUCH0krKTIGDmEwCXt5?l=vsm&o=i&c=e

 

 

Previous

2015 02 17 Tukani na sněhu

Next

2015 02 24 Vítkovka

1 Comment

  1. Roman

    Moc pěkná vyjížďka jen ten návrat vypadá na více požitého
    dělnického martelu. Doufám že jste všichni zdravý.Tuk,tuk,tuk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© Tukan Karlovy Vary 2013 - 2020  |  Materiály umístěné na tomto serveru mohou být publikovány pouze se souhlasem autorů.
Developed by Daniel Danielčák