Parta bikerů z Karlových Varů

2013 07 20 Sobotní výlet alias účastníci zájezdu (závodu)

Kinobar Suchá

Zde ten úžasný Kinobar

V sobotu se nám zadařilo, objevili jme skvělý Kinobar uprostřed lesa (o to potřebnější zařízení se studeným pivem). Asi pět minut jme jeli na čele závodu za zuřivého fandění místních Sasíků (zřejmě si mysleli podle dresů že jsme lepší družstvo). Nakonec nám náčelník ukázal úplně (pro nás) novou cestu z Rolavy do německa.

Na výlet jme vyrazili na mně v sobotu brzy v 10:00 (já ve 10:20). Na mně čekal Pepíno a za pozdní příjezd mně chtěl po ránu zabít rychlou jízdou do Nové Role, kde čekal Náčelník.  Potom už následovala klasická jízda po rovině na kopec (Suchá nad Nejdekem). Zde jsem na pokraji kolapsu spatřil na vrcholu stoupání (původně jsem myslel že se mi to zdá) kinobar uprostřed lesa. S utkvělou myšlenkou že si to budu vyčítat do konce života jsem s posledních sil dohnal Pepína, který byl už kilometr ve předu a zalhal mu že máme defekt, a po té jsem se vrátil do kinobaru na skvělé studené pivko.

Další zážitek byl po výjezdu z Kovárny na Přebuzi, kde nás najednou šílenou rychlostí začali předjíždět vyzáblíci s mokrejma prdelema. Nejdřív jsem hudral kdo se tu to vytahuje na stařečky s poznámkou „Vítka na ně“. O co jde jsme pochopili za horizontem, kde na nástmávali místní Sasíci povzbudivá gesta (páč jsme byli v na čele peletonu). Naštěstí jsme uhnuli včas na koncentrák.

Zde je mapka zájezdu

zde jsou foto ze zájezdu

Loading

Previous

2013 07 16 Krudum

Next

2013 07 27 Vzpomínky na úterý

4 Comments

 1. Hezké, a v úterý se to u Jáji v Hamrech zuročilo 🙂 viz foto na Facebooku: https://www.facebook.com/tukani.karlovyvary?ref=tn_tnmn

 2. Karel

  Ahoj Tukani,
  občas se vkradu na vaše stránky, takže jsem zaregistroval poslední příspěvek k výletu k nám na Rolavu. Ty vyzáblící s mokrejma prdelema byli účastníci místního kultovního recesisticko-sportovního TT Kamil Trefil a budeme rádi, když se příští rok třeba zúčastníte převlečení za Tukany (plave ten opeřenec?) nebo si to rozdáte s těma vyzáblíkama 🙂 S pozdravem Karel Lutzbauer
  http://www.sk-bublava.com/index.php/cs/kt/55-kamil-trefil-2013

 3. Blanka

  Ahoj Tukani,
  jsem velmi ráda, že se vám na naší chatičce líbilo.
  Kinobar promítá jen jednou ročně a to zítra v sobotu 11. srpna cca od 14 hodin.
  Pokud budete mít cestu okolo, stavte se na vychlazené pivo ze sedmého schodu ze studánky.
  Blanka

 4. Dykot

  Neni náhodou zítra v sobotu 10.srpna? 🙂
  Škoda že Pupkani nemůžou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

© Tukan Karlovy Vary 2013 - 2024  |  Materiály umístěné na tomto serveru mohou být publikovány pouze se souhlasem autorů.
Developed by Daniel Danielčák