2016 06 25 2. slet Tukanů


pod vrcholem Velflíku

binaire opties trends pod vrcholem Velflíku / Vlčince

U Beránků

Ways to get money quickly paypal free Velflík od „U Beránků“

ikili opsiyon kazananlar Jako jsou tradiční teplé párky, Olomoucké syrečky, Plzeňský prazdroj, slovenská bryndza, výtečný lulkový tabák Taras Bulba, Moskevské květy, Pitralon i žiletky ASTRA a účast Ládi na Stounmenovi, tak i sobotní vyjížďka je dlouhodobou tradicí sahající hluboko do minulosti bajkování. Tradicí, kterou dnes doplnil i výjezd na vrchol, na který denně všichni hledíme, neustále jej objíždíme a kde Tukani konečně, po dlouhé době opět vyplnili bílé místo na mapě a zanechali zde své stopy.

opzioni binarie scommesse

http://pelicanhouse.nl/?nsover=directed-ping-opzioni-binarie directed ping opzioni binarie 21  Tukanů a kamarádů vyráží od Startu ve slunci a teple na vyjížďku, jenž má být dnes klidná, dá se říct vhodná pro rekonvalescenty, …tky i pro bajkery s jistou nadváhou a povadlou výkoností. Hrobník nám u Startu předvádí svůj skoro historický kousek bajku u jehož zrodu stáli Laurin a Klement a přes rameno jim zíral Voldřich. My zíráme na uvolněné devítikolo, které se samo neutáhne a jehož pastorky následně zručně a laskavě utáhly ruce a klíče Míry Gregora.

trading212 opzioni binarie Trasa KIWI a šampión si opět vychutnává jízdu rozkvetlou loukou nad Rosnicemi. Terén pod Bílou skálou je překonán a manifestačně projíždíme Mezirolím a přes Nivy alejí na Ruprechtov, kde čeká náčelník. Jeho slova „… zakládáme dnes novou tradici a dáme tedy vrchol Velflíku!“, působí v dnešním horku jak chladivá lázeň, která nás čeká na Odeřském jezírku. Z Odeře jsme u hladiny jezírka co by dup a nerozmočitelní kamarádi máčí svá brka v temných vodách. Chvilka odpočinku vyplněná sušením a již stoupáme k hájovně Velflík a po modré ke kótě 893 m.n.m. Společné foto kousek od vrcholu dokazuje nadšení, fyzickou zdatnost a jistou převahu Tukanů nad zemskou přitažlivostí a miliónem much.

buy Seroquel from india Co jsme nastoupali, tak to musíme rychle ztratit ve sjezdu k Ferdinandce a dál po zelené k Rafandě, kde nás čeká asfalt a na Velasu 2. slet Tukanů. Po obloze se honí černé mraky, zvyšuje se dusno, rosný bod a v teploměrech bublá horkem rtuť. Ještě kousek louky a už nás vítá „U Beránků“ zvuk chladicího kompresoru a zrzavá převařená voda s příchutí chmele. Vítáme se s kamarády, přijíždí i Bobo, Blesk, Zdeněk, Iveta a další. Připíjíme na zdraví a náhle přichází zpráva o pádu Petra Dimy v Podlesí, jeho následném převozu a znovuvyztužení železem, tentokrát v oblasti zlomeného krčku stehenní kosti. Nálada, touto zprávou, na chvilku ochlazena, ochlazení přináší i prudký liják, ale slunce si opět vybojovalo své místo a uzená kyčel také dělá své.

come imparare a fare trading con betfair Je mi líto, že musím opustit předčasně tuto sešlost, nějak se mi nechce, jedu domů a jak kamarádi prožili 2. slet necháme historii. Tradice založena a tak příští rok vzhůru na Velflík a tešme se na třetí ročník Tukanského sletu.

broker binäre optionen demokonto fotky  (Martin a Petr)          fotky od Pepína                video


Loading...
Délka: 41.88 km, Převýšení: 1093 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

come trovare un conto gestito forex Tato položka byla publikována na 26.6.2016, 11:58 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.