2016 01 09 Moříčov


http://ukhairtransplantclinics.co.uk/?cir=can-you-buy-propecia-in-mexico Tři Králové, než nás opustili, se připomněli nápisem http://swazilandforum.com/?n=strategia-opzioni-binarie-60-secondi K + M + B. Věřící i ateističtí kamarádi, zatížení materialistickou výchovou, si hravě přeloží tuto šifru a do cyklistické výbavy přiloží check over here Klíče+ news Mobil a http://pianoforte.com.au/?porawa=what-is-option-trading-in-stock&5e3=de Brýle. Plně vybaveni startujeme ve 13.00 od Startu a tentokrát asi ledové sevření karlovarského okolí odradilo od sobotního letu většinu Tukanů.

http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/restauracja/assets/assets/js/jquery.fitvids.js Ke spočítání stavu na startu stačí čtyři prsty, upouštím tlak vzduchu z gum a před námi je první cvičení rovnováhy v rozšlapaném, zmrzlém, hrubém a kluzkém povrchu cyklostezky kolem Ohře do Dalovic, ze kterého uhýbáme na asfalt natažený do Boru, Nové Vísky a Nejdy, kde si opět vychutnáváme zimní krásu pokrytou ledem. Královská cesta zasněžená bez ledu a pěkně jetelná, jen rojnice střelců v zeleném se chystá postřílet před Moříčovem všechno živé. Tempo se zvyšuje ve snaze uniknout kulím a brokům a ve sjezdu do Ostrova ztrácíme nejen nastoupanou výšku, ale i tělesné teplo.

confronto brokers opzioni binarie Projíždíme Ostrovem, kde asi všichni tráví polední siestu a kde chcípnul pes. Horní Žďár, Hluboký, Hroznětín, Odeř, krajina jak ve spánku, nikde nikdo, teplota kolem nuly, jen my víříme vzduch a konečně jsme na panelce urovnané sněhem a s vytlačenými stopami od širokých fatbikových gum zemědělských offroudů. Děpoltovice nás vítají hnojem, projíždíme kolem koňů, po hrázi rybníku a z Mezirolí opět zkoušíme rovnováhu na ledu cyklostezky do Nové a přes Starou Roli.

http://www.paoloruggirello.it/?ireop=consigli-investimenti-opzioni-binarie Dorážíme k branám základny, Garmin ukazuje, že jsme zdolali ledové nástrahy průměrnou rychlostí 17,2km na 59 kilometrech v čase 3,26 hodin. Posíleni o Boba probíráme dnešní den a připomínáme si zrození nové báby v týmu. Tak zítra v bazénu kamarádi.

http://bandontour.nl/?nlq=binaire-opties-strategieën fotky

source link video


Loading...
Délka: 58.31 km, Převýšení: 736 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

More about the author  

http://denistar.rs/?enot=mit-bin%C3%A4ren-optionen-reich-geworden Tato položka byla publikována na 8.1.2016, 13:13 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)