2015 12 08 Pulovice


pod Hůrkami nad Pražkosu silnicí

binäre optionen steuer pod Hůrkami nad Pražskou silnicí

binaire opties derivaten
ztráta orientace

soldi gratis ztráta orientace

köp Sildenafil Citrate Úterní vyjížďka sedmi Tukanů na mokrém listí v předvánoční velmi mlhavé atmosféře v lázeňských lesích nemá chybu.

ava trade gebühren Poměr krve v krevním oběhu některých účastníků sobotní vyjížďky je již v normálu, chuť se provětrat a vyšlapat je všudypřítomná. Vysoká vlkost vzduchu, hustota páry kolem Varů jak v  plavecké hale, teplota se blíží spíše k nule a světla velmi rychle ubývá. Vítek se snaží nově nabytou baterkou zdolat tmu, ale čínští dělníci nějak výrobu a kvalitu odflákli. No musí se ještě hodně učit asi jako my noční orientaci v lesích a stezkách pod golfem, kde lesáci připravili pěkně zpracované bahno a co nerozryli divočáci, rozjezdili lesní stroje. Nechtěně míjíme plánovanou odbočku na trase k potoku Hloubek a záměr zdolat Činov se po neplánovaném, ale velmi pěkném nočním sjezdu k R6 mění. „Dáme starou Kysibelskou, Sedlečko a Pulovice…“. Světla našich reflektorů prořezávají tmu, jen Vítkova baterka mrká a neustále stávkuje.

señales gratis opciones binarias Na staré Kysibelské se kromě Tukanů prohánějí srnky, Sedlečko je tiché, vánočně ozdobené, ponořené do klidu, předvánoční napětí se zde dá krájet, ale jinak zde chcípnul pes. Sjezd k Ohři, na mostě dáváme přednost  motoristovi a začíná stoupání na Pulovičák. Ani to nebolelo, jsme na vrcholu a odbočujeme na Lysý vrch. Kochám se vzdálenými světly Ostrova, Boru a náhle si připomínám dávno zapomenutý Newtonův zákon. Přední kolo mi na hraně panelu klouže, setrvačnost a hmotnost těla působí a mám možnost si vychutnat beztížný stav a let Tukana s přistáním do měkkého sajrajtu. Tělo, kolo v pořádku, garmin na svém místě a frčím ve tmě s ostatními k Vysoké a k základně.

trading derivati online Bajky ošetřeny, dostavuje se malý Dima, Pušák, Pepíno, Bobo i odrodilec Ouroďák. Na stole se objevují zelené rukavice a dáváme tedy zelený přípitek na oslavu nově přidělaného blatníčku na Irčině kole. Sranda, čas však utíká, blíží se vánoce a jaro, jaro už, už ťuká na dveře.

http://actioncooling.com/?kiko=bin%C3%A4re-optionen-kopieren&764=24 binäre optionen kopieren fotky

handel mit optionen video


Loading...
Délka: 29.75 km, Převýšení: 783 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

 

binäre optionen 60 sekunden forum Tato položka byla publikována na 9.12.2015, 12:34 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)