2015 06 02 Jedlovec


dte stock options Počasí jak na houpačce v sobotu voda ze všech stran doplněná bahnem, pískem a dnes je to skoro na koupání, krátké sukně a opalování i nahoře bez.

official site

opções binárias uol U ACS se plní startovní listina, zapisuje se i Ouroďák a Láďa ze Slavkova. Z Nové Role přijíždí vypraní a načančaní po Králi Šumavy Ája s Romanem. Chvíle čekání vyplňuje JTF informacemi o plánu dnešního švihu. „Závodníky bolí určitě nožky. Tak dáme terény nad Novou Rolí, sjedeme k zastávce a vyjedeme po asfaltu do Nejdku. Pak dáme Vysokou Jedli a Jedlovec, sjedeme pak nad Bernov a přes Poušť do Tatrovic a pak se uvidí“. Tolik plán a realizace provedena.

my company Výjezd přes polní letiště a Roman s Ájou mohou opět pozdravit spoluobčany v Nové Roli, kde na Bouchalce místní zahrádkář valí oči a slyším jeho komentář, že tolik bajkerů jsem tu ještě neviděl. Výjezd lesními kořenovkami nad zastávku střídá pěkný sjezd ke trati a pak asfalt do Nejdku. Na Vysokou Jedli volí štáb (náčelník + malý führer) vcelku netradiční výjezd kolem Voráčka a dál mezi ploty úzkou pěšinkou vzhůru. Nejdek je pod námi a po žluté značce se blížíme vysokou trávou po hřebeni nad Metalisem pod Jedlovec. Sjezd nad Bernov rozkvetlými loukami k Javořině a k Poušti.

go site Opět vysoká tráva, azimutem k Tatrovicím a po dlouhém sjezdu k Vřesové si můžeme vychutnat a užít fenolové aroma v němž nevydrží ani komáři. Stará Chodovská a Chodov míjíme po okraji terénem kolem Lincolnu, pak Mírová a začíná „pivní špurt“ do Jenišova. Od Teska se tempo zvyšuje a na asfaltu kolem Alberta se peleton trhá jak starý hadr. Kola zaparkována, místa u stolu obsazena, servírka kmitá jak střelka v kompasu, rezavá převařená voda teče proudem.

source url Zábava v plném proudu, doráží i Dany vyšperkovaný tukanským dresem, vyspravený trubičkami a elektrodami hlídajícími jeho skvělý zdravotní stav. U stolu se chlubí pěkným suvenýrem z Gardy – drenem trčícím z proraženého boku Vítek. Bezva večer, čas rychle utíká jako Usain Bolt na stometrové trati. Prsty na rukou, ulepené od přípitků na oslavy zdraví, úspěchů na Králi Šumavy a jednoho čerstvého inženýrského titulu, svírají řídítka a tmou se řítím do kopce k domovu. S hlavou na polštáři pak uvolňuji svaly, zkouším ještě paměť, přeříkávám si „Otče náš…“ a podléhám spánku.

times dating site online fotky

http://thoughtden.co.uk/?stranuychelovek=tecnica-opzioni-binarie-60-secondi-indicator&649=89 video


Loading...
Délka: 51.6 km, Převýšení: 883 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

follow site  

http://irinakirilenko.com/?deribaska=bdswiss-promo-code&536=4d Tato položka byla publikována na 3.6.2015, 08:28 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.