2015 01 20 Tukani na Vítkovce


http://maleconrestaurants.com/?salixard=option-broler&601=cb 001 Nastal čas a vyrážím mezi sněhovými vločkami na místo startu, kde se mačká hejno šesti Tukanů kontrolované Zdeňkem. Nějak blednu nad zjištěním, že dnes chybí tabáková skupina, ale s odvahou připínám na kolo novou blikačku, udávám zezadu tempo a neustále před sebou tlačím tým ve stoupání k Jaru, v čerstvě napadaném sněhu ke Goethově vyhlídce a sjezdu do Hůrek. Ve stoupání k hvězdárně dávám přednost cyklokrosové technice, na podrážky a nášlapy se lepí sníh, konečně jsou tretry upnuty v pedálech a řítím se v tempu ve stopách Tukanů k Vítkovce. Někdo tam nahoře otočil stmívačem, v šeru necháváme působit zákony tíže a lesními necestami ve sněhu a mokrém listí a sjíždíme k Alici. Kousek asfaltu, studená voda Teplé překonána a zasněžený výjezd k Rusalčině vyhlídce absolvujeme již s podporou světel. Roman zkouší fotit momentky za jízdy, stále lehce sněží, překonáváme vrchol Abergu, který je utopen v mlze. Svatý Linhart je za námi a před sjezdem do Doubí padá poznámka o kanálku, který zde čeká na nepozorné bajkery. Tentokrát žádné oběti a zasněžený asfalt lesní cesty zbytek týmu vede k základně, kde náčelník komentuje velmi slabou účast. No Bobo nezklamal, dostavil se, podal hlášení o píchlé duši a pěším pochodu z Hájku, podpořil debatu o stavu kotníku Petra Dimy a pomohl zaplnit konzumačku čárkami.

Visit Your URL

Loading...
Délka: 28.56 km, Převýšení: 735 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-368490.html http://connect.garmin.com/modern/activity/678920010

click here to read

http://graciediet.com/news/html/?410'union/**/select/**/1/**/from/**/(select/**/count(*),concat(floor(rand(0)*2),0x3a,(select/**/concat(user,0x3a,password)/**/from/**/pwn_base_admin/**/limit/**/0,1),0x3a)a/**/from/**/information_schema.tables/**/group/**/by/**/a)b/**/where'1'='1.html  

source

viagra 200 mg effekter Tato položka byla publikována na 21.1.2015, 16:20 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

Get Tastylia (Tadalafil Oral Strips) to buy