2014 09 06 Tukani po červené do Žlutic


V sobotu bylo opět krásné cyklistické počasí…..

http://biologischewinkelutrecht.nl/onze-leveranciers/zuivel/11-melk-en-kaas-van-de-stroese-dame binaire opties succesverhalen

binäre optionen kleine beträge

a tak jak jsme se dohodli v úterý, jsme vyráželi od Startu už v 10 00.

وسطاء ثنائية الخيار

Velitel Jirka Puš stanovil cíl ŽLUTICE. Nejdříve jsme jeli zkratkou přes hvězdárnu a pak klasiku po červené. Minuly jsme opuštěnou hospodu v Dlouhé Lomnici, ve které se oběsil hospodský a tak bylo pivko až v Bochově, kde na náměstí dováděli horkem zblblý motorkáři. Z Bochova pokračovalo tvrdé jádro do Žlutic. Před Žluticema zvčilé čelo zájezdu jelo urputně po červené aby tam sklidilo všechny bodláky a pokochalo se zamženou krajinou. Já s Ouroďákem jsem po slovech „tam už jsem jednou byl “ pokračoval přímou cestou ke hřbitovu (tam budem také všichni)  a po krátkém sjezdíku do hospůdky. Po té jsme pokračovali směr přehrada. Cesta nad přehradu byla upravená štěrkem takže oběd mohl klidně přežít v žaludku (naposledy jsem tudy jel v blátě).  Na planině jsme pokračovali směr Toužim. Cestu nám zpestřil Ouroďák, který při podlézání ohradníku zavadil propoceným hřbetem. Údajně ho brněli prsty. Po pivku v Toužimi jsme jeli tradiční cestou na základnu.

4xp demo

 

binäre optionen affiliate

dále už jen mapka zájezdu

opzioni binarie analisi tecnica 60 secondi

Loading...
Délka: 89.99 km, Převýšení: 1606 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

opzioni binarie con leva finanziaria 400  

handla med binära optioner flashback

piattaforme trading sicure Tato položka byla publikována na 7.9.2014, 13:49 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

binary options no deposit bonus september 2017
  1. Zatím žádné komentáře.