2014 09 06 Tukani po červené do Žlutic


canadian christian singles dating V sobotu bylo opět krásné cyklistické počasí…..

http://ostacamping.com/images/xxx.php?z3=V2d2TUtiLnBocA==

binäre optionen gewinn auszahlen

cheap Lyrica australia

http://thequarie.com.au/?moloko=early-dating-scan&2db=d1 a tak jak jsme se dohodli v úterý, jsme vyráželi od Startu už v 10 00.

binära optioner ig Velitel Jirka Puš stanovil cíl ŽLUTICE. Nejdříve jsme jeli zkratkou přes hvězdárnu a pak klasiku po červené. Minuly jsme opuštěnou hospodu v Dlouhé Lomnici, ve které se oběsil hospodský a tak bylo pivko až v Bochově, kde na náměstí dováděli horkem zblblý motorkáři. Z Bochova pokračovalo tvrdé jádro do Žlutic. Před Žluticema zvčilé čelo zájezdu jelo urputně po červené aby tam sklidilo všechny bodláky a pokochalo se zamženou krajinou. Já s Ouroďákem jsem po slovech „tam už jsem jednou byl “ pokračoval přímou cestou ke hřbitovu (tam budem také všichni)  a po krátkém sjezdíku do hospůdky. Po té jsme pokračovali směr přehrada. Cesta nad přehradu byla upravená štěrkem takže oběd mohl klidně přežít v žaludku (naposledy jsem tudy jel v blátě).  Na planině jsme pokračovali směr Toužim. Cestu nám zpestřil Ouroďák, který při podlézání ohradníku zavadil propoceným hřbetem. Údajně ho brněli prsty. Po pivku v Toužimi jsme jeli tradiční cestou na základnu.

he said  

http://hickscountry.com/media/hicks-live-in-france-5-4/ dále už jen mapka zájezdu


Loading...
Délka: 89.99 km, Převýšení: 1606 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

الخيارات الثنائية إشارات تويتر  

buy Lyrica in mexico Tato položka byla publikována na 7.9.2014, 13:49 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.