2018 06 23 Slet Tukanů

Kamarádi, v sobotu 23. června se vyjíždí v 10. 00 hodin od AC Start.  Po vyjížďce se koná „Slet Tukanů“ na Velasu „U Beránků“, zahájení cca ve 14 hodin odpoledne. Lze zde i přenocovat ve vlastních spacácích a stanech, nebo pod širákem – má přijít ochlazení, tak se připravte.

Žádné komentáře

2018 06 19 Kozí hřbety

….nejsou prachy, musím makat

Žádné komentáře

2018 06 16 Artamon – Kolo pro život

Elita na brodu u Gejzíru, lehká sprcha…

… a pak neplánovaná občerstvovačka

… tak tohle jsou Vary

… nejen pod Dianou se za borci práší

Kamarádi, tak jsem dnes tu letošní karlovarskou parádu sledoval z domova, zafačován a pohříchu i v poloze ležícího střelce. Artamon 2018 konaný v ideálním počasí i osvěžující „Taxisův“ brod u Gejzírparku je za vámi. Samochvála sice smrdí, ale komentáře nejen  „Eliťáků“ k vytýčeným tratím i k organizaci celého závodu, dávají týmu A.M.bike, podpořeného dobrovolníky na trati i fotografy z Tukan Bike týmu, nové síly do dalších ročníků.  Číst dále »

2 komentáře

2018 06 12 Malý Artík

čekání na start…

Píčusberg

Kamarádi blíží se den „D“, kdy v domácím prostředí a důvěrně známých terénech je třeba ukázat bajkovému světu sílu Tukanů v závodě „Kolo pro život“, jenž se jede už tuto sobotu.  Číst dále »

Žádné komentáře

2018 06 09 Ztráta svobody Řízek

Milí kamarádi a kamarádky,

jak již většina z vás ví, 16.6. tohoto roku vstoupím do svazku manželského. A proto si myslím, že bych měl ztrátu své svobody pořádně vypotit a to nejlépe s vámi – zkušenými. 
Zvu vás tedy na rozlučku se svobodou, která se uskuteční v sobotu 9.6.2018 od 10 hod od AC start společnou vyjížďkou a pokračováním u Kubrychtů.
Těším se na vás  – Řízek

Žádné komentáře