2018 09 15 Velichov

Tuhnická lávka – počítáme účast

nejenom kolo ovládají Tukani

Krásné zářijové ráno, obloha bez mráčků, lehký větřík čechrá kučery, někteří Tukani se chystají porážet soupeře, nebo se vrací domů z nyní spřátelené ciziny či od teplého Jadranu. Ti co jsou věrni domácímu prostředí se dnes rozhodli pokořit nejenom terény, ale také mokrou trasu  a projet se po Ohři z Dubiny do Velichova. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 09 11 Hrušková

kostel sv. Mikuláše

Zdravíme z Hory větrů. 1912 m

zatímco proletariát maká..

tak důchodce vzpomíná na pracovní úspěchy


Loading...
Délka: 51.06 km, Převýšení: 951 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

Žádné komentáře

2018 09 08 Útvina

Na Soutoku, Podzámecké rybníky u Toužimi

Tukan Jadranský

Kdo by to řekl, je září, stále teplo, sluneční lúče to do nás perou hlava nehlava. Stále je sucho a o bahně se nám jen zdá. Snad jen Bobo, držící se pevně kormidelního kola, překonává společně s Ouroďákem rozbouřený Jadran a pocity sucha. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 09 04 Popovská hora

v Březinkách (na startu 22 kusů!!!)

bacha na žraloky…

Tak je tu září, je stále teplo, sucho, zemědělci, majitelé zahrad a houbaři naříkají na sucho i Tukani dnes marně hledají při svých vyjížďkách oblíbené bahýnko a vodu. Jedu ke startu a k sečtení účasti mi tentokrát nestačí prsty na rukou. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 09 01 City Triathlon K. Vary

… před startem

a po závodě… 7. místo 😀

Tak se dnes ráno vrhli neohroženě mezi soupeře i Tukani. Linda, Roman a Marty ve velmi chladném počasí a mezi kapkami deště vybojovali 7. místo. Kdo by to řekl co se v nich skrývá. Zřejmě dobrý oddíl…

Gratulujeme

foto Dima Petr

Žádné komentáře