2018 07 21 1. den z Jasini do Jablonického průsmyku (Rachivský rajón, Zakarpatská oblast)

Jasiňa … déšť splachuje prach a Tukani?

… no krása

Jablunkovské sedlo … nádhera

Tak, zde jsou první zprávy od Tukanů…

Ještě malý komentář Míry „…dávejte si pozor na játra!“


Loading...
Délka: 23.73 km, Převýšení: 545 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

 

Žádné komentáře

2018 07 21 Mrtvý rybník

zimní příprava?

rozcestí pod Blatenským vrchem

…pěkně se usmíváte u Mrtvého rybníku

Výzva pro osiřelé Tukany…  sobotu se vyjíždí v 10.00 hodin od AC Start, nenechala chladnými pouze Jitku a Pepína, kteří se protáhli po hřebeni Krušných hor a vychutnávali si vysokohorský vzduch kolem Blatenského vrchu a Mrtvého rybníku. Kudy jeli, kolik nastoupali a ujeli se zatím nepodařilo zjistit.

Ostatní kamarádi, pokud nemarodí, se zřejmě zalykali domácím štěstím a věnovali v poloze ležmo na zahradních lehátkách pitnému režimu. No snad si to před náčelníkem, který se kochá krásami zakarpatské Ukrajiny, na základně zodpoví…

Žádné komentáře

2018 07 20 Ukrajina

Karlovy Vary 8,58 hodin ráno …

Kamarádi, dnes jsme prošvihli svátek Čendy a tedy dodatečně vše nejlepší. S Pavlem zkontrolovali na horňáku účast Tukanů, vyjíždějících za hranice svých snů a jejichž zájmovým územím je letos Закарпатська Україна. Sedm kusů včetně Boba, který tentokrát nezaspal, se naskládalo do strojů určených k přepravě, stačili si ještě připít na zdar mise a jsou pryč. Přejme jim slušné počasí a spoustu nových zážitků.

Žádné komentáře

2018 07 17 Krudum / Třídomí

uprade na novou funkci… firma Zelí s.r.o.

chvíle klidu

 

Trasa: KV – Jenišov – Nové Sedlo – Staré Sedlo – Hrušková – Krudum (jen elita 😉 ) – Třídomí (koupání, bez elity) – Horní Slavkov – KV

Číst dále »

Žádné komentáře

2018 07 14 Sonnenwirbel

… rychlejší než lanovka

novinka …slaměný výplet

Tak horké dny se na víkend vrátily a za chladem je třeba z Varů vyjet do vysokohorského prostředí, kde se mráčky trhají o špičky smrků, kde je řídký vzduch, hladina rtuti v teploměru ukazuje nižší hodnoty a odkud máte karlovarsko i Sasko jak na dlani. Číst dále »

Žádné komentáře