2018 03 17 Doba ledová

… čerstvě chlazení Tukani u Startu

potrhaná kůže letícího Tukana

„Březen za kamna vlezem“ pochopila správně jen Zuzka i silničáři z řad Tukanů, změnili operativně polohu a využívají teplejší pásma zemského povrchu k tréninku na novou cyklosezonu. Pocity sportovců z doby ledové nechali jen nezmarům, kteří se pevně drží rodné hroudy a dnes se vydali odvážně na zmrzlou a ledovou vyjížďku. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 03 13 Linhart+Vítkovka

Lázeňská pohoda pod Dianou

…na závodníky čeká lázeňské peklo

toto není vina pořadatele

 

[mapycztrack mod=“map“ type=“mapycz“ gpx=“http://tukani.cz/wp-content/uploads/2018/03/03-13-2018-LinhartVítkovka-1.gpx“ width=“625″ height=“400″]

 

 

Žádné komentáře

2018 03 06 Skoro jarní

natěšení, ale ještě nejsme všichni…

jdeme do toho… nad Doubským lomem

Kamarádi, běžky zřejmě ukládáme do archivu a je třeba prověřit stav mysli, těla, svalů a plic, zejména pak pánví i kolen. Stav zimáků před „jarními bahny“ zkontrolujeme na pozměněné trati prvního závodu Linhart, pak zakroužíme kolem „letňáku“ k Richmondu a pak vylétneme přes Tři Kříže na Ottovku a od Gétovky slétneme dolů přes jaro k branám kulturněrehabilitačního centra. Těšte se, dopoledne má být hnusně, ale odpoledne to půjde. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 03 06 Sauersack

Chaloupky a JTF

stopy na silnici k Sauersacku a kolem „cíňáku“

Tak nám sobotní kruté mrazy popálily brka některých slabších kusů, dnes ozdobených nudlemi a jejichž těla se třesou horečkou. V rukou místo hůlek či řídítek drží horký čaj a místo kilometrů na sněhu či v sedlech bajků polykají vitamíny či jiné, vhodně předepsané podpůrné prostředky z produkce firem Slovakofarma, Zentiva a Božkov. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 03 03 Abertamy

Tukani v Abertamech

10. ročník historického štafetového běhu

Kamarádi, vytáhněte na světlo a oprašte „zimáky“ v sobotu se jede v 11.00 od AC Start, cílem jsou Abertamy a zde pak podpora spřízněného týmu Krušnokolců, bojujících v historických kostýmech a na historických lyžích.

Číst dále »

Žádné komentáře