Te damos la bienvenida a tu web de crédito al instante 24 horas al día. Crédito rápido sin avales. -Índice- Sección 7. Clasificación de los deudores de la cartera para consumo o vivienda. 7.1. Criterio de clasificación. 7.2. Niveles de clasificación. Superintendencia General de Entidades Financieras. "Entidad supervisora y fiscalizadora que vela por la estabilidad, solidez y eficiente funcionamiento del ... Is it possible to non-destructively measure a very thick Poly-Si film whose thickness is greater than 20µm and is also very rough? opciones binarias forex Más noticias: El impacto de las regulaciones financieras en las empresas ¿Por qué y cuándo debe renunciar a su trabajo? Algunas sugerencias para ... 22.11.2016 Página 1 de 187 SISTEMATIZACIÓN OPCIONES Y PROPUESTAS VOCEROS DEL NO Y LO ACORDADO EN EL NUEVO ACUERDO Este documento presenta una ... En la última década del siglo XX, se han producido serias crisis financieras en los denominados países emergentes, que han repercutido en todo el ... Las opciones son derechos. Comprar opciones significa comprar derechos. La compra de una opción sobre acciones es una operación bursátil que otorga al ... Mercados e instituciones financieras. Sistema financiero. Intermediarios. Activos. Estructura española. Bolsa de valores. Cotización. Mercado monetario ... Objetivos. El objetivo del presente trabajo, es de dar a conocer el concepto y fundamento del Crédito Fiscal, su aplicación, formas de extinción, así ...

krásy Tuhnického lesa

Herwart a jeho navštívenka u Rusalky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdo včera sledoval kvalifikované předpovědi počasí s příděly sněhu byl asi dnes zklamán. Z nebe padá voda jak o závod, Tuhnický les se ztrácí v mlze, ve které by se jistě ztratil i „král“ Šumavy p. Hasil. Orkán Herwart se svými větry zde také zanechal hluboké stopy své přítomnosti a chata Rusalka je v tomto čase dost „zarubaná“. Číst dále »

Žádné komentáře

2017 11 25 Stráž nad Ohří – oslava

Kamarádi, v sobotu 25.11. jsme srdečně zváni Zuzkou na oslavy jistého životního jubilea. Místo konání Stráž nad Ohří „U Ivana“ a odjezd je v 10.00 hodin od AC Start.

Žádné komentáře

Foto bahna Čankov

Foto od BoBo

Foto od Pepína

Žádné komentáře

2017 11 18 Vyhlídky nad Ohří

hradiště Starý Loket v Tašovicích

Vildenava

Příroda se ukládá k zimnímu spánku a k podobnému spánku se přidávají po sezóně i cyklisti milující teplo a ideální podmínky pro jízdu na silnici či v terénu. V mobilu se vykecává Cirda „Že vás to bajkování ještě baví. Já byl dneska na silnici (protože jsem zas…. silničář) a dal jsem Bečov a zpět. Málem jsem tam chcípnul vyčerpáním a to tam nejsou kopce. V tomhle počasí mě to vážně neba“.  Otrlí Tukani ovšem nelení a provětrávají celoročně svá brka i v tento nevlídně vlhce šedivý listopadový čas. Číst dále »

Žádné komentáře

2017 11 17 Stružná

642 metrů nad mořem

tam je někde Andělská Hora a Stružná…

321. den roku je podle gregoriánského kalendáře 17. listopad a pro tento den platí, že je volno a na práci jen vzpomínáme. Kdo má dobrou operační paměť, v pořádku řadič i nezavirované úložiště si jistě rychle vzpomene, že 17. 11. 1989 odstartovala „sametová revoluce“, nebo že 17. 11. 1970 Douglas Engelbart získal patent na počítačovou myš, kterou je dnes ovládáno skoro všechno. Snad mimo vařečky, koštěte a řídítek kol.  Číst dále »

Žádné komentáře