2018 04 28 Cibulka

Přátelé, kamarádi i ostatní…v sobotu 28. dubna 2018 je náčelníkem vyhlášen odjezd v 10.00 hodin dopoledne od Startu s cílem dojet na rozhlednu Cibulka nad Olovím. Počasí bude příznivě nakloněno cyklistice, zvláště horské…

Žádné komentáře

2018 04 21 Vojkovice

„Áčko“ na Přebuzi

horská a silniční sekce ve Vojkovicích

Tak se dnes Tukani v krásném a teplém počasí rozletěli po stezkách cestách i silnicích. „Áčko“ se protahuje ve vyšších nadmořských výškách kolem Bublavy a zbytek týmu, rozdělený na silničářskou a horskou sekci, míří do Vojkovic, aby si zde vyzobal dnes servírované rybí hody. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 04 14 Bahno Čankov

… i letos si Aršloch vybral svou oběť …

tak nashle na podzim…

Koukám poránu po propršelé noci na sluncem zalité panorama lesního prostoru nad Čankovem a jsem zvědavý v jakém stavu bude dnešní trať, kde se tentokrát bahno vyskytuje jen v názvu časovky. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 04 10 Popov

Velký Rybník

Popovský kříž

Počasí nám opět přálo, až na samotný závěr při návratu do KV, kdy nás osvěžilo pár kapek. Díky tomu byla účast opět významná. Poměrně svižným tempem jsme se přesunuli přes Čankov, Velký Rybník a Hroznětín až na úpatí Krušných hor. Číst dále »

Žádné komentáře

2018 04 07 Letní kino Jarní bahno

… pěkně vylétla pod Dianu a s úsměvem …

… mezi hrby Velblouda a také s úsměvem …

„Trüber Morgen, Schöner Tag“ komentovala má tchýně stav počasí při ranním pohledu z okna. Asi bude pravda a slunce dělá co může. Mé gumy šustí v ranním chladu po asfaltu kolem Vřídla, divadla a Puppu. Lázeňští hosté ještě vyspávají opici z 12ti + jednoho karlovarského pramene a u letního kina sleduje smutně Béďa Smetana cvrkot a je mu jistě líto, že je navěky odsouzen k bronzové nečinnosti. Číst dále »

Žádné komentáře