2017 09 17 Tukani vítězí


Nedělní ráno, pohled z okna prozrazuje, že je dnes ideální „tukanské“ počasí. Chlad, voda, vítr, nic nebrání všem kdo mají rádi pohyb, vlastní vhodné oblečení a nepromokavou úpravu svých tělesných schránek.

Příděl času na neděli se dá využít různě. Jistí Tukani prověřili stav svých jater a vracejí se od Jadranu se spálenými nosy, další opouští prohlídky šlechtických sídel, ochutnávky středomořské kuchyně a větrné francouzké pobřeží.

Sportovním elánem přeplnění Tukani však dnes tradičně ukázali soupeřům záda při 12. ročníku Chodovského bikemaratonu. Dosažené výsledky hovoří za vše a borci obojího pohlaví ze zřejmě dobrého oddílu si zavěsili na krk medaile nejen z tohoto závodu, ale i za celkové výsledky Mistrovství Karlovarského kraje v MTB.

binäre optionen code Velká gratulace vycházející hvězdě Áje jenž se vyřádila nejen v Chodově, gratulace nezmarovi Romanovi, ale i Čendovi s vyspraveným kolenem je třeba potřást pravicí…

http://zastavametal.com/?pirowok=buy-Priligy-amex-in-Antioch-California&83b=8f fotky

Tato položka byla publikována na 18.9.2017, 09:46 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)