09 16 2017 Štichlův mlýn + Tukani ve světě


make pens at home for money … jeden kus na Štichlově mlýně

binaire opties nederlands

trading 212 … druhý kus na Štichlově mlýně

rome 2 matchmaking Tak se nám podzim v zemích koruny české přihlásil dost studeně, nešetří ani vodou a o jeho větrech je škoda psát. Sobotní poledne, teplota jak v mrazáku, hladina teploměru se krčí někde kolem deseti stupňů.

opzioni binarie è legale Zkouším zjistit, kdo je dnes z Tukanů přítomných v republice a ochoten vyrazit na vyjížďku. Tak nějak slyším zdáli slovo náčelníkovo o vůli a počasí, jenž není nikdy překážkou. Vyjíždím tedy, druhá polovina rodiny si ťuká významně na čelní dutiny a odpor vzduchu ve sjezdu ke Kauflandu silně zchlazuje mé sebevědomí i tělesnou schránku. Kamarádi jsou ve světě, nebo jsou doma zkřehlí po sluneční lázni u moře, jiný nemá blatníky, jiní sbírají tradičně rodinobody.

canadian prescriptions Priligy Třináctá hodina odbila, minuty u AC Start utíkají, už už se chci rozjet do Tuhnického lesa, když na kruháči vidím Tukana Pavla. Směr vyjížďky fofrem upraven a už to valíme k Jaru, po červené k R6, kde na druhé straně na nás čeká zelená. Stoupáme v klidném tempu ke golfišti, kde koukáme na invalidy opírající se o hole a kteří furt něco hledají v zeleném pažitu. Golfisti nepříjemně koukají po nás a tak mizíme k Andělské hoře a rychlým sjezdem ke Štichlovu mlýnu.

الخيارات الثنائية حساب تجريبي أي وديعة U Kaple je zima, pod přístřeškem tentokrát není připraveno žádné pohoštění a ani tajemný pes Kazan nevylezl z boudy. Jedeme tedy dál k Dubině, kde terén měníme za asfalt natažený k Radošovskému mostu a citelné chladno se ve stoupání k Boru mění na příjemné teplo. Před Borem dáváme levou k Lysému vrchu, při jízdě po hřebeni se oba kocháme pěknými a dalekými výhledy. Naše brzdy pak skřípou tentokrát před osvěžovnou U Macolů, kde nás přítel „Bernard“, po ujetí 36 km, opět staví do latě.

buy Lyrica tablets uk Nerad vyrážím do chladu, Pavel míří domů a já roztáčím kliky k vysílačce. Doma pak koukám, zelený závistí, na fotky z Havaje, z Bretaně, z Jadranu, z Rhodosu, Lužických hor i na Martyho, jenž se culí na bedně. No svět je pro Tukany malý…

binäre optionen handeln demo fotky          fotky Dimy z Bretaně


Loading...
Délka: 41.99 km, Převýšení: 785 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binary options zigzag Tato položka byla publikována na 16.9.2017, 23:14 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.