2017 07 08 Slovensko 7. etapa


opzioni binarie si o no stoupání k Sedlu pod Ďurkovcem

opzioni binarie 730 Sedmý den se probouzí do šedivého rána. Pieniny pod duchnou vodou nacucaných mraků, ovšem my máme s sebou referenta pro styk s nebeskými magnáty a Dima dělá co může. Mraky se trhají, teplota stoupá a Tukani jsou po ranní rozcvičce připraveni trhat výškové i jiné rekordy při dnešní typické Tukanské vyjížďce.

www auto binäres optionen trading com Dnes je na programu návštěva místa  Tri studničky, kde ze stráně pramení tři zdroje zázračné vody. Prameny skryté v hezkých, oku ladících stavbách se střechou z měděného plechu, nám naplnily bidony a po chvilce jsme u kaple a zvoničky se zvonem. Krásný hlas zvonu zní do kraje a po chvilce stoupání po zelené značce k Sedlu pod Ďurkovcem zní i tiché klení pod korunami buků. Kola strkána v 45° úhlu do nebes a v tomto terénu se ukazuje hlavní přednost karbonových rámů a kol. Lýtkové svaly a achilovky dostávají zabrat a zabrat dostává i vůle Tukanů zápolících se zemskou přitažlivostí a kluzkým terénem.

opciones binarias triangulos Pro Tukany není žádná překážka nepřekonatelná a po hodině dřiny a ve 2,4 km ve strmém výstupu dostrkáváme všichni bajky z rozcestí Pod Vysokou Kyčerou (670 m.n.m.) do Sedla pod Ďurkovcem (1120 m.n.m.). Tam zjišťuji, že mi nefunguje přední brzda, asi si lokla vzduchu. V sedle mlha, chlad, mnoho borůvek a osamělí turisti. Mraky se občas trhají a ukazují co bychom mohli vidět z okolních vrcholů. Původní plán zdolat po hřebeni Kremenec padá pod stůl a dáváme tedy hřebenovku ve směru k Ruskému sedlu. Chvílemi jedeme mezi borůvčím, stoupáme i klesáme ve směru k Plaše, hřeben si dále vychutnáváme ve směru k vrcholkům Kurników Beskid, Kruhliak a konečně je tu krásný sjezd k Ruskému sedlu, kam dostrkávám bajka s nefungující přední brzdou ve zdraví i já.

come funziona autopzionibinarie Chvilka na odpočinek, traťovku, počasí se mění, vítr trhá mraky, slunce ohřívá vzduch a rychle sjíždíme dolů k bývalé obci Ruské. Známá a již jednou projetá cesta nás vede k Runině. Náčelník však dává přednost modré značce a po chvilce nás obklopuje divočina, voda, bahno, mouchy a naší výbavě chybí snad jen mačety. Projíždíme a prostrkáváme místa kudy prošli naposledy průzkumníci Rudé armády a pomatený zbloudilý turista značkař. Modrá značka nás vyplivuje na šotolinovou cestu v Sedle Zálomy a u rozcestí Smrakovica se vracíme zpět zdolat neznámý terén a hledat cestu k Runině. Cesta nalezena a všichni se vracíme po 28mi kilometrech zdrávi a lehce znaveni k prameni Šariše.

binäre option comdirect Z jednoho před večeří jsou tři a na stole kouří výborný fazolový guláš. Dávám jako ostatní dvě misky, tělo vstřebává i další Šariše a pro jistotu jdu z osvěžovny pěšky a strkám unavené kolo k domovu. Sprcha, z těla odstraněn pot, bahno, prach hmyz a vrhám se do víru večerní zábavy. Jarda vytahuje koncertní píšťalu a po chvilce zní tmou tóny a trylky, buřty se pečou, kořka mizí před očima, obloha tmavne, Runina jde spát…

option time fotky 7. etapa               video


Loading...
Délka: 31.93 km, Převýšení: 1375 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

opzione wind call your country Tato položka byla publikována na 12.7.2017, 20:39 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.