2017 07 05 Bieszczady 4. etapa


see here kolem řeky San, ukrajinská hranice

source link

come usare opzioni binarie před Tarnawa Niźna, brod přes Roztoki

opzioni binarie tradine212 Poslední organizovaný den s c.k. Alpina je před námi, přede mnou je i prázdný talíř a hrnek od snídaně a před Tukany trasa 55 km dlouhá a mířící do vylidněných míst, kde se kolem řeky San ve vysoké trávě vine hranice mezi Украина a Rzeczpospolita Polska.

his comment is here Autobus naplněn pěšáky i cyklisty, přívěs hýčká naše miláčky, Bobo si připisuje další čárky do seznamu a můžeme vyrazit směr Ustrziky Górne. Autobus hbitě zaparkován, kola vyndána, Bobo předvádí jak opravit prodřený plášť, provedena kontrola výzbroje a už zadkem leštím sedlo svého „spejšla“. Slunce svítí, příjemné teplo prohřívá kosti a první metry svižné jízdy kolem  Wolosatka River máme za sebou. Projíždíme Bereźki, liduprázdné Widelki, Pszczeliny a jsme v obci Stuposiany. Welka pietĺa bieszczadzska a Natálka nás vede k mostu nad soutokem řeky San a Wolosatki. Prašná cesta pak na východ ke státní hranici mezi Polskem a Ukrajinou.

check my blog Liduprázdné prostory kolem bývalých obcí Czerenny, Mlyniszcze provětrávané větrem, prašná cesta vystřídána betonovými panely pamatujícími kola a pásy spřátelených armád Waršavského paktu. Míjím Boží muka v Bohem zapomenuté krajině, klid ruší jen šustění suchých řezězů, bzukot much a smutný zpěv osamělých ptáků. Nikde nic, jen hraniční cedule, kopřivy a nekonečně volné prostory s bohatou válečnou historií. Konečně je tu odpočívadlo Ĺokieć, chvilka na traťovku a jízda kolem Dźwiniacz Górny v zemi nikoho končí brodem a blátivou vyjížďkou k silnici na Tarnawa Niźna.

go site Hle i zde se však nalézá civilizace, nanuky, pivo i badmintonové pálky jsou k dispozici. Bobo zachráněn od smrti vysušením a jedeme dál kolem řeky Muczny přes obec Muczne zkouknout stav stáda zubrů v Krutowce. Zubři spočítáni, vyfoceni a ve stoupání a v klesání na neznačené cestě pak polykáme prach před Wideĺki, kde se pokorně vracíme na asfalt, jenž nás vede zpět k autobusu. Jsme v cíli, řidič povinně odpočívá a tak je čas k provedení doplnění kalorií a zavodnění vyštaveného organismu. Doráží i pěšáci, řidič se vrací do pracovního procesu a jedeme zpět do Wetliny.

http://www.kenyadialogue.com/?selena=trading-binario-mercato-chiuso&0c7=d4 V autobuse podezřelé ticho, pod hbitými prsty rostou dva copy z hlavy lepé turistky, náladu zvedají klasické vtipy v podání řidiče a peprnější v podání Natálky. No vše končí, končí i zájezd. Pěšáci, Zuzka i Pavel se vrací zpět do vlasti i Jára a Ivan touží náhle po domově. Spotřeba spočítána, Bobo hravě získává spotřební slevu, autobus odjíždí, loučíme se se slzou v oku a nám začíná důstojnější část výjezdu za hranice všedních dnů nejen pracujícího lidu…

best place to buy Viagra in Pittsburgh Pennsylvania fotky 4. etapa             video


Loading...
Délka: 52.9 km, Převýšení: 914 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

my review here Tato položka byla publikována na 12.7.2017, 07:06 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.