2017 04 01 Bahna Letní kino


http://amantofish.com/?p=796 vyvětrat se a proletět se s jarní náladou …

my website velbloud a prostná, chybí jen kužely …

Continue První aprílový den, teplota a počasí jak v červenci, slunce láká otužilce ke koupeli a u letního kina se chystají ke startu závodníci všech věkových kategorií a výkonnostních stupňů. Běžci zdolávající terény kolem Diany a „karlovky“ za pomoci čtyřnohých miláčků, běžci bez pomoci i bajkeři sedlající kola všech možných barev a značek. Lázenští hosté, odtučňující svá kila v jarní přírodě, pak sledují smělé výkony všech jarně laděných sportovců od žáčků až po šedivé vlky z kategorie UNISEX.

visit the website Vyrážím dnes do místa na trati závodu, jenž připomíná profil dvouhrbého velblouda. Pokud jedete tímto místem na kole a vrháte se po tomto kousku zemského povrchu do hlubiny zakončené asfaltem Slovenské ulice, jste jistě velmi dobře pojištěni. Pro většinu účastníků závodu je tento pohled nezapomenutelný a bude je strašit po zbytek závodnického života. Jsou tu ovšem vyjímeční, technicky hodně zdatní závodníci i závodnice, pro které to není žádný zásadní problém a části startovního pole asi chybí mozek.

http://www.macfixer.co.uk/?veselowivem=%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%83%D8%B3%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%84&df8=3f Poslední běžci dobíhají k  cíli a na startu jsou připraveni žáci a žákyně. Čeká je jedno kolo, plní nadšení se škrábou od galerie umění k vyhlídce Karla IV a od Findlaterova altánu pak víří listí v serpentýnách nad „velbloudem“. Velblouda zdolávají většinou běžecky a skluzem, jen se za nimi zaprášilo ve směru k „hadovce“ a skalce básníků. Chvilka klidu, vyplašení ptáci se sotva uklidnili a jsou tu eliťáci a muži ve věku od 19 do 29 let. První, druhý, třetí a další, většina hravě zdolává ve čtyřech okruzích strašidlo se jménem „velbloud“. Síly ale ubývají a poslední kolo ukazuje jak se kdo v zimě připravil na sezónu. Poslední závodník sbíhá velblouda a mizí v prachu zdolat stoupání ke skalce básníků a pak sjet do cíle, kam se jedu také podívat.

simulador de opções binárias Občerstven vysocevitaminickokaloricky hodnotnými, dietními, lehce stravitelnými buřty se pak vracím na místo činu a připravuji se na výkony hobíků. Jsem na pozici a k početným divákům se připojuje kulhající Čočkin, jehož zdobí pěkný výron a odřená tvář more hints. Ještě včera rovný strom je pod velbloudem zcela pokřiven a Michal popisuje jak se zde proletěl při přípravě na dnešní závod. Čekáme na závodníky, kteří již odstartovali do prvního ze tří okruhů. Dlouho nečekáme a už jsou zde. Někteří zdolávají oba hrby v sedle, většina dává přednost cyklokrosovému nesení kola. Startovní pole je natažené, v druhém kole dojíždějí ti nejlepší méně výkonné a všichni závodníci zde předvádí obdivuhodné výkony. S ubývajícími silami ale nechybí ani pády a let vzduchem zakončený prasklou klíční kostí. Objevuje se i silniční lišej, vypadlé zadní kolo a dokonce i přetržený řetěz.

trade on line autopzionibinarie Poslední hobíci sbíhají po „velbloudu“ a jedou k cíli. Sedám na kolo a jedu opět do cílového prostoru, abych společně s Bedřichem Smetanou a ostatními sledoval vyhlášení vítězů. Ovšem obdiv si zaslouží všichni závodníci i pořadatelé, skvělé závodní podmínky doplnila i výborně připravená trať závodu, na které by se vyřádili i ti nejlepší ze světové špičky. Škoda, že je stále od účasti na náročných tratích ve světoznámých lázních odrazuje nízké startovné, zdevastované Lázně I a vysoké ceny v lázeňském „zlatém“ pruhu…

tutorial su opzioni binarie fotky Petr   Foto Běžci od BoBo   Foto MTB od BoBo    Foto od Pepína

http://stadsmagasinet.se/blog/tag/norge/

binäre optionen demokonto anyoption

http://www.omod.no/?demobilizaciya=bdswiss-mindesteinzahlung&804=dd


Loading...
Délka: 12.48 km, Převýšení: 828 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

web link  

Continue Tato položka byla publikována na 2.4.2017, 14:46 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.