2017 05 01 Kladská


original site Dlouhá stoka/ Flößgraben

http://www.cu.edu.lr/?iyr23=demo-binary-option&12c=9a Tak a je to tu, 1. květen se probudil do chladného a větrného rána. Protírám si oči, protahuji údy a zbylé svaly a hlava neví zda slavit svátek práce či se věnovat lásce. Při osobní hygieně nostalgicky vzpomínám na pracovní úspěchy i na lásky čas a rozumná úvaha mě vede jistou rukou k AC Start, odkud dnes vyjíždíme terénem k zas….mu Krásnu, dál a dál až na Kladskou.

http://www.logielaw.com/?koleps=where-can-i-buy-cytotec-without-prescription-in-Arlington-Texas&33b=9f Naplánovaný cíl je daleko a tak vyjíždíme tentokrát dříve a v co do počtu oslabené sestavě. První metry nás vedou do Tuhnického lesa, Doubí za námi, v ostrém tempu stoupám po novém asfaltovém koberci k hájovně Bor. Jo kde jsou ty časy, kdy zde byl rozbitý povrch a stoupání zde bylo za trest. Pepíno opět opravuje defekt a tým se sjíždí nad Kozihorskou. Zkratky pod Strániskem nás vedou k popravišti, kde bojujeme se silným a studeným protivětrem. Na cestě k Větrnému Dvoru nás pak čeká překvapivě čerstvě položený a také čerstvě sfrézovaný asfalt a jsme ve Slavkově.

http://www.kenyadialogue.com/?selena=trade-on-line-opzioni-binarie&e35=07 Malý náčelník podpořený šampiónem drží stále rychlé tempo od dolu Svatopluk a přes louky a pole míří ke Krásenskému letišti. Objíždíme hřbitov a pod krásenskou věží najíždíme na necestu hustě proloženou kořeny, vinoucí se malebně kolem Dlouhé stoky/Flössgraben. Technická památka stojí za to a kořenovka také. Majitelé hardtailů vám rádi sdělí své pocity. Kořenovka za námi a před námi další potěšení v podobě panelové cesty. Nikdo se nezdržuje, počasí tentokrát přeje a po ujetých 42 kilometrech obsazujeme pozice v hospodě mezi turisty, plynně ovládajících němčinu.

have a peek at this web-site Ústa zalepená lepivými borůvkovými knedlíky propláchnuta Chodovarem, situaci zachraňuje výborná bramboračka a kecy kolem stolu. Je čas k návratu, zvedáme kotvy a k domovu se vracíme vedeni zelenou turistickou značkou kolem rozcestí Hvězda, U Dřevěnky až k rozcestí Pod Stolcem. Kousek sjezdu po asfaltu a od rozcestí Lobezké údolí nám přibývají výškové metry k Milířům. Nastoupané metry ale rychle ztrácíme ve sjezdu k Třídomí hájovna a stále v rychlém tempu projíždíme Nadlesí, odkud nás Pušák vede ke sjezdu ke Kříži nad Loktem. Společná fotka, pak si vychutnáváme (snad kromě Veroniky) singltrek a zavěrečný cyklokros v serpentinách nad Revoluční v Lokti.

opzione binaria facebook Necháváme Loket za sebou a úvahy znovu v krátké době vyjet od tábořiště k farmě rychle opuštěny. Po D1 to valíme mezi turisty a svátečními jezdci ke Svatoškám. Svatošky přecpané lidmi, kličkujeme po asfaltu do Tašovic kde pod mostem opouštíme cyklostezku jízdou po louce. Za celý den jsem překvapivě čistý, jedu za Jirkou a bahno konečně nalezeno. Poslední metry a vítá nás otevřená brána osvěžovny U Buldoka, kam po chvilce doráží i Dima s Miluškou.

watch Vyjížďka se povedla, těla dostala zabrat a po 84 kilometrech jsem doma. Pod rozkvetlou třešní líbám svou drahou polovičku a hlavou se mi honí verše z díla K. H. Máchy  „Je pozdní večer – první máj – večerní máj – je lásky čas. Zve k lásky hrám hrdliččin hlas…“.  Tak kamarádi vzhůru do lásky času a nových cyklistických výzev…

http://www.cu.edu.lr/?iyr23=binary-trade-web-service&797=2c fotky


Loading...
Délka: 83.8 km, Převýšení: 1680 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=opzioni-binarie-alto-basso&23b=1a  

opzioni binarie lungo termine  

andamento borsa trading online opzioni binarie  

el mejor corredor de opciones binarias Tato položka byla publikována na 30.4.2017, 07:22 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.