2017 04 22 Mariasorg/Mariánská


sito previsioni opzioni binarie Oldříš / Ullersgrün

iniziare con 10 auto opzionibinarie dobrá rada pro letošní dubnové projevy počasí

Probouzím se, asi jako ostatní Tukani, do sobotního hodně studeného rána, do střešních oken vytrvale bubnuje staccato deště a měsíc Duben ukazuje, co všechno umí provést s počasím.Blíží se hodina startu, příprava na vyjížďku vrcholí a již sviští gumy mého kola k AC Start.

http://talkinginthedark.com/category/poem/page/3/ Čas se naplnil a hejno Tukanů se vydává ve směru ke Krušným horám, aby dnes zdolal terény a zakroužil kolem Oldříše, Mariánské, Jáchymova a Popova. První metry k Čankovu máme za sebou, zorané pole V Březinkách je objeto a v lesním šeru od Čapího hnízda dojíždíme před Velký rybník. Odbočka vpravo a ke hrázi nás vede technická trať lesní stezky. Očekávané bahno kolem průtahu se nekoná a po chvilce již přičítáme nastoupané metry od Hroznětína po šotolině k Oldříši, kde fouká od Plešivce silný vítr. Komár Pušák má co dělat aby se udržel na asfatu, vracíme se do lesa a do stoupání kolem Oldříšského vrchu pod Vlčí hřbet. Výškové metry rychle přibývají už jsme v místech, kde kdysi stál klášter Mariasorg a dnes stojí malá vyhlášená modlitebna „Krmelec“ s malovaným stropem a kde čeká kamarád Bobo.

http://clarionmusic.com/?kyzja=blog-di-anna-opzioni-binarie&dd8=ba Teplota stále klesá a je třeba usušit propocené vrstvy inteligentního prádla. Kamna se snaží a společně s Rohozcem v útrobách rozehřívají zimou ztuhlé prsty a oběhovou soustavu. Usušeni se vracíme se  zpět mezi vločky sněhu, výjezd na Nové Město za námi a rychle ztrácíme výšku po sjezdovce Skiareálu Náprava a do Jáchymova, kde se dnes jede Jáchymovský Downtown. Společně s ostatními diváky pak obdivuji styl a odvahu mladých bezmozků na schodech a v závěrečném skoku do hlubiny pod můstkem. Kdo umí, ten umí. Nikdo nespadl a my se vracíme zpět kolem kostela sv. Anny a po Lipnické nad Radiumpalác a dál k bývalé obci Pfafengrün.

http://tukani.cz/?pimono=sistema-de-comercio-romano&514=0b Malá zastávka u tisícileté dolní lípy a Popov opouštíme sjezdem kolem obnovené kapličky. Nějak jsem se zde zasnil, vymletá cesta mne sežrala a zasloužilý pád je mi odměnou. Naražené rameno bolí, rychle se zvedám a jedu za ostatními po zelené k Hornímu Žďáru. Nějak jsme se netrefili a jen Pušák zamířil správným směrem k Popovskému javoru a ke sjezdu k silnici do Hlubokého, kde se na křižovatce opět setkáváme.

http://big-balloon.nl/?option=com_jce Za námi klesá prach na polní cestě do Kfel a před námi jsou Ostrovské rybníky a stoupání do Nejdy. JTF prorokuje suchý rok a louže vody a bahýnko je nalezeno jen pod železničním mostkem. Trochu pomočené gumy zapudrované prachem se pak opírají do asfaltu na Pupkaní ulici v Hájku, který opouštíme výjezdem po louce k oboře a po jahodovce ke Konkordii. Popadané stromy v lese nad Sadovem překonány a již svírám brzdové páky u viaduktu, kde tým opouští Roman, Ája a Čenda. Před námi jsou poslední metry v Sadově, v Dalovicích, na cyklostezce se pak odrozuje Pepa a v pivním špurtu, po 54mi kilometrech jízdy, dnes vítězí Honzík. Závěr vyjížďdky se pak nese v hodnocení odvahy sjezdařů Downtownu, neustálému zvyšování cen převařené, chmelem ochucené vody a úvahám vztažených k nechvalnému konci kuřácké vášně v májových dnech. Nechme se překvapit…

http://www.youngasianescorts.co.uk/?baletos=%D9%83%D9%8A%D9%81%D9%8A%D8%A9-%D9%83%D8%B3%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B9-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9-%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%8A%D8%A8&a2c=2d fotky   Downtown Jáchymov Pepa + Petr   Downtown Jáchymov od BoBo    Hroznatův běh děti od BoBo  Hroznatův běh od BoBo   Downtown video Pepa


Loading...
Délka: 57.81 km, Převýšení: 1274 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

 

 

http://mjoedsgn.com/?ktrue=opzioni-binarie-con-paypal&ac3=d9 Tato položka byla publikována na 20.4.2017, 09:06 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.