2017 04 08 Čankov časovka


binary options jobs in limassol Sedím tentokrát v křesle, hledám písmena na klávesnici a inspiraci co napsat. Kamarádi fotografové mě zavalili kupou fotek a metry videí, jenž by stačili střihačům z Holywoodu na celovečerní film o seriálu závodů X.C. Jarní Bahna 2017. No závodníci se mohou těšit na okamžiky, které si vychutnávali v sedle bajků a jejich příznivci na okamžiky, kdy pevně drželi palce svým nadějím a kamarádům ze všech kategorií.

http://www.mylifept.com/?refriwerator=bdswiss-%C3%A4hnliche&9d7=94 bdswiss ähnliche Pořadatelský tým se opět vytáhl, v Čankově vymlíkoval svižnou technickou trať časovky i nebeští sponzoři upravili své deštivé plány a na sobotu vytáhli slunce a příjemnou závodnickou teplotu. Své faldy zde, na suché trati, pak protáhli běžci i pejsci tahající své páníčky do kopce a na kolech pak všechny kategorie, od začínajících až po nezmary s šedivými vousy a nikdy nestárnoucí něžné pohlaví.

go site Výkony všech vynikající, ve stoupáních rozdávali úsměvy, někteří technickou nedokonalost doháněli vůlí a Aršloch jako by nebyl. I závodník, který v hlubokých lesích kolem Bílé skály zabloudil, se vrátil neokousán od divé zvěře zdráv a za světla do cíle. Název závodů „Jarní Bahna“ pak potvrdil Čenda, který se důvěrně seznámil s osamělým bahnem čekajícím na svou oběť těsně před cílem. Tukani opět nezklamali, všichni vítězové pak po zásluze vyhlášeni a odměněni, ředitel závodu přečetl dlouhý seznam sponzorů a předal cca 150 diplomů.

i thought about this 16. ročník X.C. Jarní Bahna je minulostí, naplněné poháry vyschly, diplomy pomalu žloutnou, vzpomínky blednou a „chorý mozek“ může vymýšlet, jak připravit příští ročník…

تداول الخيارات الثنائية باللغة الأردية Foto běžci od BoBo    Foto MTB od BoBo    Foto od Pepína    fotky Petr    fotky Erich

this content


Loading...
Délka: 12.29 km, Převýšení: 507 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

ordering cytotec from canada without a prescription  

http://www.parklandprimary.co.uk/?antogonist=online-forex-trading-brokers-in-pakistan&010=d0  

malaysia matchmaking services  

http://chalkstreamflyfishing.co.uk/Ă‚ Tato položka byla publikována na 9.4.2017, 09:13 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)