2017 03 04 Abertamy


mi piace opzioni binarie náš člověk v závodě

olagligt att köpa Sildenafil Citrate Tukan Vladimír na trati závodu

stopp loss bei binären optionen „Kamarádi, zítra 4. 3. je start vyjížďky od Startu již ve 12.30 hodin. Pojedem se podívat na závody na historických lyžích v Abertamech…“ tolik slovo boží před vyjížďkou, tedy náčelníkovo. Věčerním, sobotním vlahým vzduchem pak přilétá mobilní cestou zpráva, psaná v deliriu tremens jako poslední vzkaz Tukana fešáka H. před odchodem do říše snů, zapomění a odpočinku:

order Seroquel no rx Od Startu nás startuje sedm, v Čankově se připojuje osmý Tukan Ouroďák a po trase KIWI do Mezirolí a od Děpoltovic již stoupáme do Lužce. Oděřské jezírko vpravo a stoupání pokračuje dál k hájovně pod Velflíkem. Vrstevnicová Ferdinandka jindy dobrá k vydýchání, dnes pokrytá sněhem a zbytky ledu. Lehký převod, kola kloužou, no Tukane poraď si jak umíš, nezrakvi se a pokračuj stále vpřed.

www iq option Sjezd končí na silnici nad Pstružím, tým se sjíždí a po asfaltu stoupá k Perninku. Touha po cíli a vrcholové tekuté odměně je velká. Tým se opět trhá, čelo nečeká, pěkně to odsejpá a jsme v Abertamech. Závod na historických lyžích již skončil, chystá se vyhlašování výsledků a spolu skamarády se chystám, po ledovém výjezdu přes Vlčinec na svařáka a nápoj „jenž v létě chladí a v zimě hřeje…“. Spřátelení Krušnokolci jsou v TOP desítce, z dvaceti zúčastněných drží deváté místo, gratulujeme, jejich dobové oblečky a lyžařská výbava rozesmívá naše prochladlé tváře.

trendo binaire opties Čas pokročil, těla a svaly rychle vychládají. Opouštíme zúčastněné kamarády, rámus kapely „U mě dobrý“ necháváme ve sjezdu z Abertam za sebou. Odbočka do lesa a po modré pracně šplháme po ledu a sněhu ke sjezdovkám pod Plešivcem, kde nás zastavují vrstvy a hromady sněhu, kudy by nešel ani Yeti. Civilizace daleko a co dál vyřešil Honzík „…támhle je modrá sjezdovka, permici nemáme ale dáme jí do Pstruží…“.

iq ipition Okamžitě je rozhodnuto a kde je vůle tam je i cesta. Šílený nápad, šílená cesta, nedá se jet ani z mírného svahu sjezdovky. Tlačíme, zkoušíme jet, tretry plné sněhu a do Pstruží pekelně daleko. Blížíme se hodně pomalu ke hraně na sjezdovce, následuje prudké klesání. Bobo nasedá, stěží rozjíždí kolo vpřed a sledujeme zda se proletí vzduchem. Hlavoň nepřichází a tak sedláme svá kola, na lehký převod převod jedeme ztěžka a v prudkém klesání si řežeme každý svou hlubokou stopu v rozbředlém firnu. Hodně pomalu se plížíme k vleku, kde čekají dva chasníci s rukama v kapsách. Čekám, že si nás podají, ale klidně koukají až uvolníme sjezdovku, aby zde mohli narýsovat čerstvý manšestr.

binary option prosignals Do Pstruží se snažíme probojovat kolem potoka v místech, kde by měla být cesta. Směr známe, kola se však boří, jen Irča se Zuzkou stále jedou a bojují s rovnováhou. Bobo zakončuje sjezd krásným letem, provedeným v předpisových rozměrech. Bajk zarytý hluboko ve sněhu u kraje sjezdovky, skok letmo vzduchem, pak se do vzduchu zdvihá i kolo a následuje jej do trávy mezi kameny, kde oba přistávají u paty stojanu na lyže. Bobo se zdvihá zdráv a nepoškozen, dáváme mu palec nahoru. Nováček Roman pak pod sjezdovkou pronesl prorocká slova „…pověsti o Tukanech nelhaly!“.

newstrading binäre optionen Čas pokročil, vítr šeptá „Zuzanka čeká…“. Tým se stmeluje, vyšlapáváme se přes Velký Rybník kolem Beránků a Sadova, kde Ouroďák ucítil pivo, vystrčil drápky a přes Dalovice nás ve vysokém tempu proklep k bráně základny. U Kubrychtů pak zaznamenávám 56 ujetých kilometrů při dnešní šťavnaté vyjížďce plné zvratů, změn v terénu a směru jízdy. Mám tedy opět plno zážitků a vrcholů slasti.   Pepa

opzioni binarie con metatrader fotky (směs autorů)       video sjezdovka      video 109 let spolku


Loading...
Délka: 53.51 km, Převýšení: 1159 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

Tastylia (Tadalafil Oral Strips) Without Prescription  

broker binario Tato položka byla publikována na 3.3.2017, 19:22 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)