2017 02 19 Tukani o víkendu


go to link výhled z Pušákovo v.i.p. „švýcarské“ cely

köpa Viagra original

here od dědičné štoly sv. Jiří k Jelení

see it here Víkend proběhl a pomalu, jako zapadající slunce, zapadá prachem rozvířeným pohybem a letem Tukanů nejen na sněhu i na asfaltu či v terénu.  

strumenti per fare treining Sobota se přihlásila po ránu ve Varech nevlídně. Hladina teploměru bublá dost vysoko nad nulou, sníh taje před očima i heslo „V jednotě je síla“ smyl drobný déšť z oprýskané stěny garáží v Tuhnicích. Náčelník hlídá své rodinné hejno na Božáku, Pušák vyhřívá své staré klouby na slunci a ve vysoké nadmořské výšce švýcarských velehor předvádí svůj vytříbený jezdecký styl udiveným davům na sjezdovkách. Irča dává přednost bublající vodě ve vířivce na Loučné, já hltám kilometry na Kammloipe a Bobo s Ouroďákem zkouší svou stabilitu na ledem pokrytých cestách lázeňských lesů. Garmin také prozrazuje, že Roman oprášil sedlo zimáka a trhal asfalt až k Dolnímu Rychnovu a zpět k rodné hroudě, kde pak šťastně protancoval večer. No i bez vedení si tedy Tukani vedli při sportu slušně a skalní zapsali účast dokonce i na základně.

strategia indicatori opzioni binarie Neděle zaznamenala prudkou změnu počasí, sluneční paprsky se tlačí do oken, mráz zpevnil zbylý sníh a drahá polovička chvíli nedává pozor. Vysmekávám se z jejího zorného pole a rychle mizím s plavkami v ruce k rychloplavbě ve vlnách bazénu KV Arény. Tentokrát obsazujeme skoro všechny dráhy, boj proti času a odporu vody začíná. V bazénu jsme tak pomočili svá brka při zdokonalování svých plaveckých stylů a při krkolomném sjíždění nebezpečně zakrouceného Tobogánu.

binaire opties gratis Odstartována je i Jizerská padesátka, kde Žíža bojuje v barvách Tukanů za čest oddílu TJ Sokol Kolínec. Máme odplaváno, pomalu vychládáme, sledujeme barevku, kde vítězní profíci na lyžích si padesátku ani neužili a jsou už v cíli. Doma pak zjišťuji, že Roman s Ájou se projeli ve stopách nad Jelením a startovní číslo 4739 tlačilo zdatně soupeře před sebou a projelo 50km v čase 3hodiny 41 minut 32 vteřin na 1460 místě mezi muži a 471 v kategorii. Tímto Žížovi a jeho výkonu gratulujeme.

follow link


Loading...
Délka: 59.63 km, Převýšení: 753 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://makse.com/?kremel=california-dating-website-is-hacked&d21=eb

watch Tato položka byla publikována na 19.2.2017, 18:59 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)