2017 02 05 Jelení


buy kamagra gel uk Pondělí večer a nejen národ Tukanů jistě netrpělivě očekává, co zase vypadne ze stránek k potěše očí a ducha z uplynulého víkendu. Písmen na klávesnici PC je mnoho a jak je seskládat, popsat zážitky a ještě doplnit fotkami pohyb Tukanů?

buy tastylia online Tak jsem nějak překonal týdenní útok lenory na mou tělesnou schránku doprovázený silnou rýmou. Celé tělo otlačené od polštářů, tělesná schránka prolévaná čajem a přecpaná vitamíny mne bolí. „Nějak se mění počasí…“ sděluji drahé polovičce a ta mne usazuje oblíbeným „…podívej se do občanky“. Beru to na vědomí a v sobotu ráno s trochou závisti koukám na displej nejchytřejšího člena v domácnosti a zírám na fotky kamarádů ze sněhových plání a čerstvě vyřezaných stop. JTF vede kamarády ke Stříbrné, Roman se prohání s Ájou kolem Chaloupek. Ostatní Tukani také nezahálejí, jen Míra Š. potvrzuje pravidlo, že práce šlechtí. Jistý autor pak ještě poslal scénář proběhlé, klidné soboty a láskou naplněného života manželského:

Tastylia USA „A Hrobník, ten nesměl. Ta jeho řekla, že už se najezdil do Hamrů dost a ať běhá u baráku, že na něj aspoň uvidí a že mu bude měřit okruhy!! Venca běhal kolem baráku, stíhačka mu měřila okruhy a prý se divila, že nám nestíhá. Že to prý dělá kvůli ženským, aby s nima mohl zůstat vzadu. Venca byl hodně malinkej a nevysvětlil jí to. Bude smět, až v TV bude odpoledne seriál a Venca by jí rušil…“.

autopzioni bimarie Tolik tedy k sobotě.

binära optioner candlestick Nedělní ráno ve mně probudilo Tukana, rýmě i domácnosti jsem se vzepřel. Běžky čerstvě namazány, výzbroj naložena a k pohybu v přírodě jsem vyhecoval i z sjezdovek utahaného Fešáka Huberta. vary se s námi loučí deštěm a Chaloupecké parkoviště je skoro plné. Fábka si svými lokty udělala místo a již to s Pepou valíme vzhůru do kopce a na Chaloupky. Silný horský vzduch přeplněný kyslíkem a ozónem, stopa tvrdá a lyže jedou. Ve stopě k Chaloupeckému mostu potkáváme Pavla a Danču, kteří dávají přednost Přebuzi. Bruslím k Rolavě, Pepa mi funí na záda, dlouhé stoupání máme za sebou a za chvilku jsme na rozcestí k pomníku. Dávám Pepovi chvilku na oddych, kocháme se pohledem na Sauersack a před námi je rovina kolem Cíňáku, kde potkáváme Martyho a jeho 50tníky. Pěkný a rychlý sjezd jak po kolejích tramvaje a jsme v Jelení. Kolem hospody les hůlek a běžek, němčina hravě válcuje češtinu a auta s pražskými čísly nemají šanci zaparkovat.

bester broker für binäre optionen Před námi je ještě zkouška výkonu a odolnosti ve stoupání na Jelení vrch, toto hravě zdoláno a nás čeká rychlý sjezd kolem Jelenského potoku do Chaloupek a k autu. Dojíždím k parkovišti, kde se na sportovní výkon připravuje nezmar Roman i Vítek s Janou. No já toho mám po týdenním lenivění dost, Pepa raději mlčí a šetří dechem. Doma pak sleduji, že mne a Pepu Roman s Vítkem na stejné trati hravě převálcovali, ale jeli obráceně. Tak to musím příště zkusit také:

opzioni binarie 60 secondi rsi Roman+Vítek, 22,2km, 15,3km/hod, 301m

broker per opzioni binarie su mobile Petr+Pepa, 22,2km, 11,5km/hod, 311m

tastylia %28tadalafil%29 purchase 20 mg fotky


Loading...
Délka: 22.68 km, Převýšení: 416 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

programma opzioni binarie Tato položka byla publikována na 6.2.2017, 23:00 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)