2017 01 28 Carlsfeld


köpa Viagra göteborg Milí čtenáři,

http://maxbaillie.com/wembley-arena-this-weekend/ miglior piattaforma opzioni binarie fotek z právě proběhlého víkendu a z míst, kdysi ostře střežených a nyní ztracených ve volných dálavách Schengenského prostoru, je hodně. Kamarádi Tukani pilně zasílají své barevné vzpomínky ze zasněžených, sluncem zalitých plání Erzgebirge, Reisegebirge, neprojetých stezek Keiserwaldu. I romantický pohled na Šumavu, přes zvětralé Bobovo pivo, stojí za to.  Tentokrát ale dávám přednost v úvodu postarší hvězdě lyžařského cirkusu a pro potěchu oka připojuji i něco málo z historie lyžování.

www titantrade com Počasí bude přát, odjezd vlakem opět ráno do Perninku (7.43 dolní, 7.49 horní, 7.54 stará role a 8.02 nová role) je opět silnou výzvou pro ty kamarády, kteří nehledají útěchu v práci, nesbírají rodinobody a jsou ochotni vstát do tmy a otevřít oči ještě před kuropěním. Cílem je  opět projet saské pohraničí k iglú nad Carlsfeldem a získat bez boje volná místa u stolu Kovářské Boudy v Přebuzi.

login iq option con unaltra email Stará Role brzo ráno, svěží dívčí hlas z amplionu ohlašuje do mrazivého vzduchu příjezd mezinárodního vlaku. Se Zuzkou hledáme v prázdném vlaku volná místa a nalézáme v příjemném teple zde rozloženého Čočkina a Irču. Čočkin vystupuje v Hamrech, naše teplá idylka netrvá dlouho a jsme na perónu nádraží v 902 metrech nadmořské výšky, kde dnes vládne silný mráz a v řídkém vzduchu hrozí nedostatek kyslíku. Paprsky slunce proráží zbytky inverze stoupající z údolí, ještě fotka na památku a vyrážíme k boudě na Schuppenově cestě. Stopa čerstvě upravená, přemrzlý sníh podporuje rychlost s pohledem na Fichtelberg, Klínovec a Plešivec se loučíme s Perninkem. Bučinská cesta liduprázdná, Zaječí hora a Zuzka točí romantické video u boudy pod Korcem.

http://jonmcculloch.com/?svil=optionbin&389=70 optionbin Přejíždíme hranici a čerstvě upravené a rychlé stopy nás vedou k Hennebergu, kde na Kammloipe nedáváme šanci německým soupeřům. Míjíme Weiterglasshütte, přidáváme si lalůčky kolem přehrady Carlsfeld s nejměkčí vodou v Sasku. Poslední metry ve stopě a jsme u iglú, odkud je dnes pěkný výhled na obec Carlsfeld a dál přes hluboké lesy až k Schönecku. Chvilka na traťovku a oddych, jako odměna za dosavadní výkon je servírován svařák a Bombardino. Peněženky jsou rázem vypleněny, rychle se vracíme zpět do lůna přírody, slunce a upravená rychlá stopa nás vede na západ k Přednímu Ostružníku.

binär optionen paypal Davy rekreačních „šlapalů“ opouštíme a odbočujeme do neupraveného terénu, přejíždíme hranici i kdysi pečlivě odlesňovaný a přísně hlídaný hraniční pás. Pás dnes zarůstá mladým smrčím a kam zmizeli bdělí příslušníci pohraniční stráže…? Asi na pivo. Slunce hřeje, stopy od Bublavy čerstvě upravené, lyže jedou, zimní idyla jak z katalogu. Ještě kousek jízdy, jsme na Rolavě a holky toho v Přebuzi asi mají dost. U hospody hustý plot z běžek a hůlek, fronta na židli a boj o místa u stolu začíná již u dveří. Jdu zkontrolovat situaci a v sále nalézám u stolu již silně občerstveného Krčína se Zelím. Volná místa nalezena, „vyvar“ donesen i pitná kůra může začít. Ještě jsme si nepřipili a je tu Vítek s Romanem a mezi futry se objevuje dnes svěží Hrobník a znalec zavinulých rybích pochoutek Míra. Kde skončil Čočkin nevíme, ale jsou povoleny ztráty tak nás to tolik nemrzí.

http://amylyx.com/?lili=PZ-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D8%AA%D8%AD%D9%85%D9%8A%D9%84 PZ الخيارات الثنائية تحميل Dnes vynecháváme divadlo a do Chaloupek jedeme přes most, kde Roman s Vítkem zařazují vyšší rychlost. Já chvilku čekám a pak doprovázím dnes mě svěřené ovečky v zapadajícím slunci a v nastupujícím chladu do Nových Hamrů. Garmin mi sděluje, že jsme dnes s Irčou a Zuzkou zvládli za 3 a půl hodiny pohybu na běžkách 43 kilometrů.  Jtf se hlásí s Ivanem z Dvoraček, Hanka a Marty s kamarády z Klínovce a ze světa chytrých telefonů přilétá fotka nově narozeného Tukánka Kubíka. Hrdý čerstvý děda Pušák se má čím chlubit a koho trénovat…

bdswiss erfahrungsberichte  fotky       video

trading opzioni binarie cos///\\\\\\\'è


Loading...
Délka: 41.49 km, Převýšení: 554 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

en iyi ikili opsiyon firmaları Tato položka byla publikována na 26.1.2017, 21:11 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.