2016 Přehled letů Tukanů


here are the findings Rok 2016 je skoro, skoro u konce a nastává čas, kdy je třeba připomenout jak jsme v letošní celoroční cyklistické aktivitě obstáli. Řady Tukanů se i rozrostly, přijeli kamarádi ze vzdálených míst, jiní ochutnali  a odešli, další  vytrvali. Mezi námi se objevily i nové lehké karbonové stroje a množství nových vychytávek a vylepšení technického stavu letních i zimních bajků.  Objevila se potrhaná kůže, krev a také polámaná křídla, vyspravená šrouby a sádrou. Někteří z nás pak vyplnili uplynulých 365dnů nejen sportovními aktivitami, zvyšováním bonity účtů, sbíráním pracovních úspěchů a rodinobodů, zalykali se domácím štěstím, vedli potomky  ke sportu a lásce k vlasti a dokonce změnili stav ze „svobodný“ na „ženatý“.

http://bundanoonhotel.com.au/?plerok=Tastylia-Germany'

helpful hints Přehled, kde se Tukani „prolétli“ při úterních vyjížďkách, pro vás v tabulce připravil  JTF (viz také složka Něco o nás). Pro historii jsou zaznamenány v mapce projetá místa karlovarského regionu, zimní běžkování, ale i trasa Stounmen Miriqui v sousedním Sasku. Aktivita Tukanů zaznamenaná v jednotlivých příspěvcích jistě neušla pozorným čtenářům a skoro 30ti tisícům návštěvníků našich stránek. Výtah trefných poznámek JTF vám přiblíží jiskřivou atmosféru 53 úterních odpolední:

ig binäre optionen mindesteinzahlung

Continued „Aja pád za velbloudem, natažený sval? Já poprvé Stump  jednotác.  Jirka Hnízdil na Aršlochu naražená holeň. Čočkini s Jezevcem a Honza Madiara. se odrozují pod Velflíkem. Hluboký – můj pád – už si pletu páčky, čtyři mísy chlebíčků od Kubry – 9.výročí v hospodě. Odrodili se Míra Handlíř ve Stružné, Pušák u ČSAD.  Apolín utrhl přehazku, Dima dal rezervní držák. Jirka Dima po operaci oka pozdravuje z nemocice v Sokolově. Kolize Aja – sloupek v Hroznětíně. Pušák vrazil do závory u Stanovic, průtrž mračen, schováváme se v krmelci. Erich se hrozně courá, Petr Bau s ním zůstává vzadu a ztrácí peněženku a foťák. Šmádl guma, Hanka šaltr, Petr a Aja krev. Šmádl guma v Mezirolí, JO se ztratil ve Kfelích, Pepino kapičky. Pavel Krčín sešroubovaná klíční kost a zápěstí po kolizi s Pavlem H. Jirka Vican 50, 4 kolena u Kubrychtů. Oslava 50 Zdenda Kirch, defekt Jirka Hnízdil. Bloudění v mlze. Erich zrcátko se hrozně courá, dojíždíme 20:30.  Zdeněk ani nevyráží (únik bezdušovky, střílející kazeta), Pepa se obrací v N. Fojtově, bolí ho naražení. Urhl jsem držák přehazky, náhrada od Dimy, oslava Vítkovy svatby, pašák 3800,-. Jezevec nás náhodou dojíždí po Šemnickou skalou. Martin nás dojíždí na Goethovce. Zdeněk B. se odrozuje v Ruprechtově, Pavel v Odeři, první sníh, mínus 8,5 stupně. Mínus 7 st. Déšť, večerní Loket.“

his comment is here

look at this now Tak kamarádi Tukani, Tukanky i čtenáři …. do Nového Roku 2017 hodně sil, štěstí, pohody mezi blízkými, mnoho sportovních úspěchů, nepouštějte bednu soupeřům a málo defektů.

software per il trading di opzioni binarie PS: Statistiku úterní účasti v prostorech kulturněrehabilitačního střediska vede někdo jiný, zodpovědný (asi drahé polovičky).

Tastylia Tadalafil Oral Strips Buy 20 MG Without Prescription  PF 2017

beställa Viagra billigt Tato položka byla publikována na 29.12.2016, 21:21 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.