2016 12 24 Štědrý den


follow link Štědrý den na Jeskynní vyhlídce

news na obzoru Koule

where to buy cytotec without prescription in Santa Clarita California Obracím listy kalendáře, holčičky, slečny i paní Evy slaví dnes svůj svátek. Blíží se také chvíle, kdy světla z vánočních stromků osvítí nadílku a ostatní zabalená přání dodané firmou „Štědrý Den s.r.o.“ a jejími dealery v čele s Ježíškem, Santa Klausem, Weihnachtsmannem, Papá Noelem, pozadu a pěkně v tempu dodávek darů a dárků nezůstává ani propocený Дед Мороз. 

http://modernhomesleamington.co.uk/component/k2/itemlist/user/22489?format=feed Toto rychlé tempo předvánočního shonu, nervů, front a tlačenic v prodejnách smíšeného zboží dnes končí a ranní hodiny vítají Tukany u Startu.  Poslední úprava sedla Zuzčina bajku a tým opouští v neobvykle teplém počasí,  zavlažován přeháňkami Tašovice. S chutí vyjíždí do lesních terénů nad řekou Ohří, aby se mohl pokochat vyhlídkami na Pionýrské , Svatošky, vrchol Koule, střechy usedlosti Vildenava a posléze pozdravit i kamarády sportovce pod skalami svatebního průvodu Jana Svatoše.

http://bigdaymedia.com.au/en/wp-admin/setup-config.php?step=1 Vánoční čas se projevuje na těle i na duchu. Jindy hravě vyjížděná stoupání, dnes po mokrých kořenech a v lehkém bahýnku lenivě prostrkáváme kola vzhůru do nebes, abychom výškové metry rychle ztratili ve sjezdech ve zmrzlém a mokrém listí. Nahoru, dolů a zpět nahoru a je tu Lesní vyhlídka. Skály Jan Svatoš i „Pionýrské“ jak na dlani, chvíle kochání za námi. V lese klid, ticho ruší jen tep našich srdcí a pravidelný dech ve stoupání po úzkých stezkách ke Skalní vyhlídce.

http://blog.pinkprincess.com/?svecha=trading-opzioni-binarie-bande-di-bollinger&624=38 Společný přípitek a fotka, zdravíme kamarády vodáky plující hluboko pod námi, povinný zápis do vrcholové knížky. Koukám se na vrchol Koule a přes křížek dolů na střechy Vildenavy, v rychlém sjezdu pak ztrácím výšku a na mokrých kamenech pod Vildenavou doháním tým. Cyklostezka a „lázeňské“ tempo po proudu Ohře a jsme u paty svatebního průvodu. Kouř ohně, tóny a slova vánočních koled, chumel skálolezců, vodáků, turistů a dalších známých tváří, svařák. Sváteční náladu mi trochu kazí pohled na fotky aktuálních sněhových podmínek Jizerských hor  v mobilu kamaráda Arnyho. No zablácené karlovarsko má také své kouzlo.

great post to read Čas utíká jako voda v řece a nás čekají poslední kilometry dnešní svátečně laděné vyjížďky. Stoupáme od hladiny k vesničce SOS a pak z Doubí k „Mlýnkům“, lesovně Diana a pod Rohanovým křížem sjíždíme společně louku pod Sokolákem a serpentýny chodníku do Zahradní ulice. Kousek asfaltu a jsme v cíli po 30ti kilometrech jízdy. OVO BAR zaplněn dobrou náladou i vyznavači cyklistiky všech odvětví. K dokonalosti chybí snad jen Žíža, Láďa, Čenda, Martin, Marty a Hanka, Jirka Řízek i náhle ochořelý Pepa. Sladce žlutým roztokem zalepenými ústy si přejeme dobrou pohodu, klid, hezké vánoce a do Nového Roku hodně sil a projetých kilometrů či jinak aktivně prožitých dnů.

cos è id su iq option Čas se naplnil, štědrý večer se blíží a jedu si domů vychutnat sváteční rodinobody. Dům naplněn vůní františků a purpury, na pánvi se smaží porce kaprů a ve volné chvilce sleduji jak se náhle množí nepřeložitelně nesrozumitelné komentáře stránek tukani.cz. No i to je dárek. Slyším povel k nástupu na večeři a zvonek ohlašující příchod Ježíška. Tak kamarádi užijte si pěkné sváteční chvíle, radosti a klid mezi svými blízkými …

useful reference fotky Petr + Pepíno    video


Loading...
Délka: 30.06 km, Převýšení: 687 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

follow site  

follow link  

check my blog  

my site  

الخيارات الثنائية الحمراء Tato položka byla publikována na 21.12.2016, 23:44 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.