2016 11 15 Pitschussberg


Tastylia Oral Strip without prescription Je úterní odpoledne a pohled z okna neslibuje zrovna ideální podmínky pro cyklistické výkony. Do střešního okna buší vytrvale nepříjemně vychlazené kapky deště a nad Vary se společně se šedivými mraky nasouvá okluzní fronta importující k nám ze západu ledovku. Chvilka váhání zda vůbec vyjet, volám náčelníkovi a do chytrého telefonu vznáším blbý dotaz zda se dnes pojede. Zřejmně jsem jej vyrušil ze šlofíku a sladkých poobědových snů, ale odpověď jasně zní „nikdy jsme úterní vyjížďku nezrušili…“ .

http://generalclad.com/?serebro=broker-opzioni-binarie-da-evitare&ade=2d Řídím se tedy svými pocity a navlékám na sebe vše co cyklošatník obsahuje, vyrážím v dešti ke Startu a vstříc boji s nepřízní počasí a nástrahami v terénu. Chvilka čekání, na kolech dojíždí nezmaři Pušák a Irča, ve svých plechových miláčcích se přijeli zvědavě kouknout na Start i Petr Dima a šampión. Irča ještě stačí polknout dávku kofeinu z prťavého šálku a vyrážíme, doprovázeni stálým deštíkem, do Tuhnickéko lesa. Ve stoupání ke střelnici nedáváme šanci řidiči a necháváme jej hravě za sebou.

http://abrahan-pipe.com/?mimi=%D8%B9%D8%AF%D8%AF-%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A9-%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%83&b1e=5f Sokolák i sjezd dolů k LD Mánes je za námi a už se prohrabáváme přimrzlými závějemi bukového listí na Nerudově stezce ke Knize a po Fibichově stezce k Myslivně. Sleduji kam nás vede žlutá značka a lalůčky stezek nás dovedly v příjemném stoupání na „Karlovku“. Vary již ve tmě, reflektor osvětluje mokré listí na stezkách ve sjezdu k Findlaterově stezce a k Ecce Homo. Rozhledna Diana kousek nad námi, Pušák a Irča přede mnou na stezce k chatě Přátelství. Ještě lalůček k Rusalce, pár nepovedených fotek a sleduji zmrzlou stopu jejich gum od Kazatelny k chatě U obrazu. Promočený Tuhnický les s pomalu se tvořící ledovkou na asfaltu a Čapkově pěšině necháváme za sebou, přejíždíme Teplou k Alici a jedeme se vyřádit na stezkách nad Kome.

top article Stálý deštík ještě více studenější, kluzké přimrzající listí všude kolem nás a již stoupáme po Okružní cestě k odbočce na Beethovenovu stezku. Tentokrát je vynechán velmi oblíbený výjezd úvozem a jedeme hodně dlouho nejetou žlutě označenou stezkou kolem Libušiny chaty k prameni Živé vody u chaty básníků. Živý pramen zasypán vrstvou barevného listí, jiný pramen vody mi teče za krk a prudké stoupání po modré a jsme náhle pod Pitchusbergem. Zamrzlá stezka k altánu pod vrcholem, přejíždím chroupající trávou k asfaltu, ještě stačím upozornit na ledem pokrytý asfalt a jsem na zemi. Kosti jen zachrastily, škody na těle, duchu a kole nenalezeny, milosrdná tma skryla můj ledový tanec před diváky. Jindy bahnitá cesta, dnes ozdobena vyrytými zmrzlými kolejemi zdolána, Jirka rekognoskuje terén a ve tmě a lesní stezkou míříme na červenou a ke sjezdu do Cínové ulice v Březové.

siti gratuiti per demo trading Pády se nekonaly, nástrahy terénů nad Březovou zdolány a před námi je výzva ve stoupání k vodárně. Celoroční pravidelná příprava je znát, rychlá jízda ve stoupání jak po rovině a po místy ledovkou pokrytém asfaltu uzavíráme okruh u chaty U Obrazu. Vody seshora je už dost, kilometrů jízdy a nastoupaných metrů pro dnešek také dost, ještě se protahujem kolem obory Linhart k hájovně Diana a Rohanovou a Lesmistrovou ke sjezdu v mokrém kamení dolů do Sládkovy ulice. Brána základny dosažena po dvaatřiceti mokrých kilometrech, pozice u stolu posíleny o náčelníka, Pepína a o Boba přinášejícího zprávy o aktuálním vývoji v říši.

Buy Tastylia 20 mg Situace na trhu se zimními tretrami prodiskutována, domluveny jsou i aktivity Tukanů v nadcházejícím svátečním čtrtečním dni a nasycen zážitky z vyjížďky i produkty kulturněrehabilitačního stroje osvěžovny U Kubrychtů se jedu tmou zalykat domácím štěstím a doplnit rodinobody. Tak ve čtvrtek v deset u Startu…


Loading...
Délka: 31.74 km, Převýšení: 1007 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://clarionmusic.com/?kyzja=binario-opzione-bot-2&4c8=a2 Tato položka byla publikována na 16.11.2016, 08:11 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)