2016 11 11 Svatomartinská svatební vyjížďka


Tukani

binära optioner ordlista Tukani v plné polní…

nad Vildenavou 450 m.n.m.

binäre option 0-100 nad Loktem 450 m.n.m.

belajar forex malang Čas svobody Vítka se pomalu krátí, sv. Martin se  pochlapil a přicválal na bílém oři a také Tukani dnes přicválali na netradiční místo srazu. Cukrárna obsazena, zákusky a černá káva upravené do podoby pohřebního menu mizí v mých útrobách a Vítkovi ubíhají poslední minuty svobodných časů.

binära optioner beskattning

brokers opzioni binarie Vyrážíme společně zastavit dopravu na kruháči u Globusu a pak k místu obřadu na skále nad Ohří, kde se formuje zástup svatebních hostů. Nevytopená improvizovaná obřadní síň v místech Starého Lokte je zahalená v oparu. Nevěsta „jak u ledu“ i ostatní podchlazení přítomní čekají na ženicha. Svatební květiny i ženich jsou konečně zde a obřad, vedený pevnou rukou oddávajícího a pod dohledem svědků, běží jak po másle. Protokol dodržen, prstýnky na svých místech, nezbytné podpisy ortelu, první manželské polibky a dílo je dokonáno. Z nevěsty mladá a krásná novomanželka a z Vítka je náhle starý ženáč.

binära optioner bitcoin Novomanželé odjeli ke svatebnímu stolu a Tukani vyjíždějí do, barevným listím vysypaných, vymrzlých terénů ve směru ke Skalní vyhlídce. Lalůčky vlevo i vpravo, oba náčelníci i s Pavlem si poodjeli a vrací se zpět do kolektivu. Kolem ohrady farmy a v závějích barev spadaného listí jedem kolem Vildenavy vstříc sjezdu k tábořišti v Lokti. Sjezd za námi, Ohře překonána po mostě a konečně můžeme realizovat výborný nápad. „Dlouho se nejela trasa časovky z Lokte na Kozí hřbety. Tak ji dáme…“ slyším moudra, pronesená náčelníkovými ústy.

börse demokonto Kousek dlažby a jsme v terénu nad bývalou porcelánkou. Prudké a dlouhé stoupání, připomíná pamětníkům snadné závodní časy v těchto místech a mě přípomíná, abych se podíval do občanky. Barvy podzimu se mění do zimních barev, sněhem pokryté stezky, čekají na každou nepozornost Tukanů. V prudkých, v bahně rozmáčených úsecích stoupání, přijde vhod i cyklokrosová technika a moderní, chytré telefony zaznamenávají i pěší postup vzhůru na Kozihorskou. Trasa časovky zdolána, je čas na trénink techniky a zvykat si jízdu ve sněhu a ledu na cestách kolem Zelenáče a Bukové.

strategien für binäre optionen Citelný chlad nás ve sjezdu ke Fčelínu nutí použít brzdy a klidnou pomalou jízdou dojíždíme k hájovně Bor. Zkratka terénem je tentokrát dost a záludně slizce kluzká, zadní kola prokluzují a klouže i přede mnou jedoucí šampión jak na ledě. Jsme opět na cestě, čerstvě položený asfalt na cestě k vesničce SOU opouštím a dávám přednost „jezevcovce“, která za světla odhaluje velké kořeny a jiné lstivé pasti, obvykle ve tmě sjížděné a jinak neviditelné.

robots per investimenti azioni binarie Brána kulturněrehabilitační základy je dosažena po  35ti kilometrech jízdy, bajky vzorně vodním proudem očištěny a pod velícím pohledem náčelníka proudí nejen zábava. Jindy všední, dnes tak trochu slavností den pomalu končí, probrána svatba i taktika je na zítřejší časovku v Čankově je určena. Pušák připraven k boji, opouštím kolektiv a vrhám se ve společnosti šampióna do tmou zahalených temných uliček Tuhnic, Rybář a Staré Role.

binary options trading signal providers Tak Jano a Vítku hodně štěstí do nové životní etapy…

binäre optionen für einsteiger fotky Petr    fotky Petr Dima    video vyjížďka    video Vítkova svatba


Loading...
Délka: 33.22 km, Převýšení: 953 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

opcje binarne biznes Tato položka byla publikována na 12.11.2016, 08:48 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.