2016 10 04 Liščí vrch


Nad údolím Ohře je také krásně

sistema vincente per opzioni binarie Nad údolím Ohře je také krásně

krása.. cítíte ten chlad

go to site krása.. cítíte ten chlad

ojíněná hanka

click here now ojíněná Hanka

trochu zmrzlý pohled.. Hanka na Krudumi

sycamore options trochu zmrzlý pohled.. Hanka na Krudumi

Source Tukani prošvihávající terény kolem Varů, jezdící jen nalehko v suchu a teple sluncem vyhřátého září, prohledávají šatník a rychle mění letní peří za zimní. Říjen se přihlásil prudkou změnou teplot blížících se k nule. Vlhko, studená rána mi dotěrně připomínají doby nedávno minulé, kdy „…mráz přichází z Kremlu“. Studené východní větry přináší chlad a do vyšších poloh českého pohraničí dokonce i první vločky sněhu. Motoristi panikaří a mění letní gumy za zimní. Tukani se němění a dnes vyrazili do terénů kolem Děpoltovic, Hroznětína a Ostrova, aby pak zakroužili nad Velichovem kolem vrchu Thebisberg/Děvice a po „královské“ se vrátili přes Nejdu, Novou Vísku a Sadov k základně. Přesto, že se usilovně bránili, byli posléze nasáti do teplého chřtánu osvěžovny…

strategie opzioni Osamělá, nezlomitelně nebojácná Hanka se vydala, v tomto nevlídném počasí hrozícím smrtí chladem, do vysokohorských poloh a míst kde je řídký vzduch prosycen vůní lesa a nezaměnitelnými průmyslovými zplodinami Sokolovska. Bez bázně a hany projela místa, kde se bajkera dotkne nejen tajemno, tušení nebezpečí, záhad a také bohatá historie a odkud jsou obvykle z vyhlídkové terasy kovové konstrukce pěkné výhledy. Kudrum, Krutam, Chrudum, Grutum, Krutum, Gruthum, Crudin, Crudum, Grutam, Chrudim …jen si vybrat.

topzioni binarie fotky Martin a Hanka


Loading...
Délka: 51.09 km, Převýšení: 867 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

see it here  

source site  

http://www.kenyadialogue.com/?selena=autopzioni-binarie&546=79 Tato položka byla publikována na 5.10.2016, 22:39 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.