2016 09 24 Vojkovice


přehlídka dokonalosti

get link … a přehlídka dokonalosti

imp source Zatímco se kamarádi Tukani zdravě v sobotu potili na kořenech a stezkách kolem Velasu, Hlubokého a Květnové, aby pak zakroužili na novém Čendovo jednovidlovém bajku kolem nalejvárny ve Vojkovicích a zakládající člen mohl předvést světu svou novou taneční obuv zn. Brontager, tak jsem v týdnu poctivě provětrával zimní peří na Sněžce a kolem Labské boudy. Bezva dny.

http://makse.com/?kremel=jordan-free-dating-sites&0aa=d5 Rád ale opustím okolí nejvyšší haldy z kamene v Čechách. Nejetelná převýšení, cesty jak v kamenolomu, slunce, chlad a místa, kde odměnou za bolavá kolena a obroušené nohy s plyskýřema, jsou daleké výhledy na Ještěd, České středohoří, vpravo i vlevo a také do roviny s názvem Rzeczpospolita Polska. Už se těším na univerzální „vyvar“ z Plzně a nižší, zabahněné nadmořské výšky kolem základny.


Loading...
Délka: 72.25 km, Převýšení: 1071 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://www.mylifept.com/?refriwerator=sind-bin%C3%A4re-optionen-rentabel&e1e=09  

http://autoinforma.it/index.php?Itemid=112 Tato položka byla publikována na 26.9.2016, 14:44 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)