2016 08 23 Stichlův mlýn


Jiskra Karlovy Vary

more info here Jiskra Karlovy Vary…Čočkin větrá šatník?

cesta je zarúbaná

source url dá to někdo?

como investir em opções binarias Úterní letní odpoledne, okupační výročí, olympiáda v Riu a jiné srpnové významné události jsou za námi. U ACS se objevuje dnes Čočkin (zřejmě větrající svůj cyklistický šatník) v originál dresu Jiskra KARLOVY VARY a jistí pamětníci vzpomínají na své začátky v cykloturistickém oddílu ve Dvorech. Dres je parádní, vlněný, teplý, moly doposud nenapadený a budí pozornost.

http://blog.pinkprincess.com/?svecha=fx-trader&cce=7c fx trader Pozornosti ovšem neujde ani směr dnešní vyjížďky, směřované do míst, jenž se hodně dlouho nejela. Zástupce velitele velí „Dáme červenou k Sedlečku a pak ji vyjedem až k silnici na Andělku“. Tým vyjíždí a ukrajuje první metry za Pušákem k Jaru, kde 19 Tukanů hravě zastavuje veškerou dopravu a zdolává úzkou stezku mezi zábradlím a úlisně položeným pražcem. Kdo ho tam iniciativně schoval nevíme, ale výjezd k vodárně pod Třemi kříži a po červené stále k R6 je pak hračkou.

http://www.accomacinn.com/?falos=bin%C3%A4re-optionen-signalgeber Krásné výhledy z úbočové cesty na Krušné hory se střídají s rychlými pasážemi ve směru k rybníku nad Sedlečkem. Na výběr máme několik cest, všechny ovšem stoupají do nebes a přednost je dána čevené stopě vedoucí k patě Šemnické skály. Jindy velmi oblíbený sjezd na této stezce se ale mění v těžký zápas s gravitací a stoupání zvládá jen nezmar Roman se srdcem v krku. Já dávám jen kousek a pak místy víc než 17% stoupání proložené kořeny poctivě vystrkávám v závěsu za ostatními. Šemnická skála vlevo a vpravo odbočuji na žlutou a k silnici k Andělce.

why not try these out Kousek asfaltu a sjezd po žluté k Dubinskému potoku dává tělu, tepu a dechu pocit uklidnění. Před námi je ale dlouhé stoupání v šotolině ke kapli Panny Marie a od Štichlova mlýnu si stále přičítáme poctivě vyjeté a nastoupané metry ke kostelu v Andělské Hoře. Jo kde jsou ty časy kdy se toto jezdilo po louce a na cestě se překonávaly vlhké a kluzké čedičové kameny. Přijíždím ke kostelu, kde Roman sjíždí schody a mladý Čočkin sleduje s obavami technický stav svého, údržbou velmi ale velmi zanedbaného bajku. Asi to mají v rodině.

opzioni binarie con directa Těžké časy a prudká stoupání máme za sebou. Od kostela míříme k R6 a mezi lány obilí a loukami jedeme k Pytlákovu hrobu, kde nás před brodem na Mlýnském potoce zbaběle opouští Čočkinova grupa. Rozbouřená hladina a hloubka vodního toku hravě překonána a dlouho nejetými stezkami nás vede malý náčelník k dravému brodu na Lomnickém potoce, abychom se pak zasekli mezi poraženými smrky ve stráni nad Pilským hřbitovem.

official site Chvilka nesení a strkání bajků a už zase můžeme jet. V Pile pak nacházíme u zastávky autobusu opuštěného Čočkina juniora s padající levou klikou, studujícího jízdní řád a zřejmě čekajícího na ranní šichťák. Chtěl bych slyšet komentář Čočkina seniora. Na radu ať to na Mravenčák vytlačí a pak sjede koloběžkou ke Kome mlaďas nereaguje. Přátelskou radu ať prastarého bajka hodí do nejbližšího kontejneru a jde pěšky, si k srdci také nebere. Necháváme jej tedy osudu a na pospas místním, krvežíznivým domorodcům.

http://www.swazilandforum.com/?n=giocare-in-borsa-da-casa Kolová, výjezd po modré kořenovce k vrcholu Pičusbergu za námi. Ruský komentář k nádhernému výhledu na Vary raději nevnímám a padám ve sjezdu k „lanýžovce“ a ke Kome za ostatními.  Kilometrů je sice málo, ale nastoupané metry svědčí o namáhavosti dnešní vyjížďky. Čas pokročil, ve větvích slyším hlas větru, který oznamuje že „Zuzanka čeká“ a tak se jedem představit lázeňským hostům a zkontrolovat stav zlatého pruhu Karlových Varů. Když se probourávám lázeňskými davy, vzpomenu na slova poručíka Hamáčka „lidí je jak sra..k“, zachytávám nástup k pivnímu špurtu a jsem, spolu s ostatními kamarády, po ujetých 40ti kilometrech v náručí základny.

browse this site Tentokrát slušná účast bajkerů posílena o náčelníka v civilu, vyšťaveného Boba z pracovního procesu i Vítka gumujícího silnici kolem Velasu. Stůl obsazen, zábava v plném proudu, z Vladimírova půllitru je náhle malé pivo a střepy přinášejí štěstí, tak ho využijme. Martin si nedá pokoj a posílá silně romantický pozdrav z běhání na chorvatském pobřeží. Náčelník ukazuje foto z Milevska, kde se sláva Tukanů vyhřívá v poutači restaurace. Sláva plzeňské Viktorky pohasla a pohasíná i světlo a nastupuje teplý večer nad Starou Rolí, Zděněk míří k pumpě a já jedu podrbat fenku, obejmout drahou polovičku a intenzivně se zalykat, s otvírákem na pivo v pravici, domácím štěstím.

get redirected here fotky       video


Loading...
Délka: 40.77 km, Převýšení: 1236 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

buy Lyrica from india  

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-64841.html einfach traden lernen bdswiss  

weblink Tato položka byla publikována na 23.8.2016, 23:48 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)