2016 07 26 Třídomí


...právě jsem se vrátil z Hradu

check my blog …právě jsem se vrátil z Hradu

style=\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' Nad karlovarskem leží dnes dusná poklička, sedlám před domem svého bajka a kolem mne padají kapky vody, vrabci se perou, řvou a do toho svítí a pálí slunce. No kapek jsem napočítal šest na hektar a vyrážím za kamarády ke Startu. Nebe nad Krušnými horami šedomodré, Láďa podává zprávu o stavu počasí nad Slavkovem a jeho rozmočené vůle, nikam nejede. Soudíme tedy že má ještě rozsekanou pr… ze Stounmena.

source site „Vzhledem k horku dáme koupačku na Třídomí“. Názor, že mančaftu chybí ručníky a koupací úbory zamítnut a vyjíždíme za náčelníkem pokořit vrcholy Tuhnického lesa. Chvilka zdržení na fotku z Abergu a tým mi zmizel ve sjezdu v houštinách buřeně. Spojení však funguje, malý náčelník mě usměrnil a navedl do kolmého sjezdu k Jungmanově cestě, stále dolů a kolmo přes vrstevnice do Březové k nádraží.

är det säkert att köpa Sildenafil Citrate på nätet Tým zodpovědně počkal až spadnu z nebe a již se sápeme úbočovou, velmi zdravě nakloněnou cestou k hájovně Bor. Pěkný odpolední relaxační začátek pro sedmnáct bajkerů zdravících účastníka Tour de France Žíru, tentokrát sedlajícího zahradní traktor a najíždějícího kilometry v zeleném pažitu kolem Fčelína. Hájovnu máme za sebou a v rychlém tempu stoupáme ke Kozihorské, na Kozí vrchy a k rozcestí U Bošířan. Na nikoho se dnes nečeká, zkratkou po zelené a za Romanem padáme další zkratkou k popravišti. Dnes není na programu žádná poprava hříšníků, kat je již v důchodu, má již dlouho odpracováno a nás čeká průjezd loukou a kamenitou cestou přes kótu Nad větrným dvorem do Slavkova.

il miglior sito per le opzioni digitali Projíždíme Kounicemi a nad tunelem do Slavkova. Po Láďou inzerovaných vodních přívalech ani památky, všude sucho a troud. Sjezd kolem Pulečka, výjezd po rozbitém asfaltu do Třídomí, objet závoru a již noříme svá těla do chladivé, hnědě zabarvené rašelinové lázně. Deset centimetrů teplá vrstva vody a zbytek ke dnu má tak teplotu na 2 cm délky pátého údu. Chvilka koupání ukončena, lázeňskou pohodu necháváme za sebou a přes Nadlesí a Dvory jedem ke sjezdu po zelené do Lokte.

find more info Stojím pod schody na asfaltu a náčelník hlásí ztrátu cyklocomputeru. Tuší a ví kde ho ztratil, vrací se pro něj a někteří z nás jedou zkontrolovat stav restaurace u Gardnera. Není zde čas na hrdinství, tak dávám jedno malé a již se objevuje náčelník i s nalezeným přístrojem. Slibovaný klidný návrat kolem Ohře se mění pod tábořištěm v závodní úprk a po chvilce stojíme pod terasou restaurace Jan Svatoš, odkud kyne Tukanům, zřejmě hodně vyšťavený Ouroďák s půllitrem v ruce a hlásí, že se vrátil právě od pokladny.

uranium dating process Ouroďáka opouštíme v místech, kde pramení velmi drahá „Plzeň“ a míříme do náruče základny již bez Romana, Áji, Míry, Jezevce, Ríši a Pušáka. Sedíme na terase a Honza D. chvějivým hlasem a se slzou v oku vzpomíná  na třicetileté výročí šťastně prožité okupace jeho mladistvé svobody. Debata se věnuje všem tématům i výjezdu Tukanů na Rychleby.  Šampión mezi tím sleduje vývoj nemilosrdného boje Sparty o předkolo ligy mistrů.  Steaua vyrovnává na 1:1 a černá perla navléknutá do barev Sparty v posledních vteřinách akrobatickým způsobem zahazuje 100% šanci. Slyším ještě komentář kamarádů „kdyby Sparta místo akrobata koupila raději fotbalistu …“.

http://chalkstreamflyfishing.co.uk/Ă‚ Venku tma, jedu domů potemnělými uličkami kde neosvětlené pozdní chodce prozrazuje jen vůně špatných sprejů. Doprovázím neosvětleného šampióna, kolem nás jezdí mlíkaři, ale asi mají jisté zkušenosti s důchodcem závodníkem tak nás nechávají  na pokoji. Jsem doma, zdravím se s drahou polovičkou, hygiena a tělesná očista provedena, pokládám hlavu na polštář, tělo pod přikrývku a místo snů přemýšlím kam vyrazíme v sobotu …

see url fotky


Loading...
Délka: 52.53 km, Převýšení: 1091 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

Cialis online Billigt  

opcje binarne praca Tato položka byla publikována na 27.7.2016, 12:41 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. check over here #1 Míra Handlíř 27.7.2016 - 21:53

    More about the author Upřímně smekám nad krásnou češtinou a vtipným komentářem vcelku běžné vyjížďky. Péťa to umí tak podat,že ten,kdo se nezúčastnil a četl toto vyprávění, musel trpce litovat,o jaké to dobrodružství přišel. To by stalo za knihu,Péťou.