2016 06 11 Kolem Nové Role


u Bílé vody

binaire opties hoe u Bílé vody

18° ke slávě

opzioni binarie 60 1 euro 18° ke slávě (Otče mysli na svou vnučku! Líba)

binaire opties handelen Tak jsem se dočetl, že 11. června 2024 bude úterý, že dnes pokračují boje na zeleném pažitu o nehynoucí fotbalovou slávu a evropské prvenství ve stínu koženého slunce. Tukani ale bojují ve sprinterském závodě v Nové Roli a zbylí kamarádi si vychutnávají sobotní vyjížďku v terénech kolem Chodova a Nové Role.

buy genuine Keflex Třináctá hodina odpolední odbila, Bohouš je zavodněn jedním 12voltovým a můžeme vyrazit. Malý náčelník volí rozumné tempo a rychlost, trasa je zvolena s ohledem na vývoj počasí ve směru k Rohu a přes zasypané Podhoří do Chodova, kde se pouštíme do terénů pod Bílou vodou. Trasu chodovského závodu máme za sebou, v modrých porostech Lupiny dáváme foto a čeká nás výjezd k vrcholu Smolnické výsypky, odkud je dnes trochu zamračený výhled na Doupov, Vary, dál a dál až skoro do nyní spřátelených spolkových zemí.

http://www.kenyadialogue.com/?selena=fare-soldi-online-con-opzioni-binarie&5c0=aa fare soldi online con opzioni binarie Najetých kilometrů je stále málo a pod kypou obracíme směr ke Kobelci, kde v prudkém stoupání od rozcestí Pod Liščím vrchem začínají na kořenech a kamenech přibývat poctivě odpracované bajkohodiny. Chvilka oddechu na asfaltu ve sjezdu k HammerHäuser a míříme k lávce přes Rolavu. Sjezd z lávky je hračkou a čeká nás stezka Mirka Zemana, kterou dnes zdoláváme v obráceném směru. Prudké stoupání v písku a kamení je nad morální sílu některých, já končím v půlce, ale přece to nevzdám. Jedu dolů a v klidu to tentokrát dávám v sedle až na vrchol.

opzioni binarie online gratis Pušák nás vede pěknými bajkerskými lesními partiemi pod Steinberg (Hutnický vrch), kde se náhle odrozuje Bobo spěchající se připravit na večerní kulturní zážitek v podání rytmické skupiny Xindl X.  Jaká příprava to je všichni víme a rychle se blížíme k trase dnešního, zatím světovou bajkerskou špičkou, sponzory a mediálními prostředky neobjeveného sprinterského závodu „O Pohár města Nová Role“. Kořenovky, kamení ve stoupání a již se objevují označená nebezpečná místa, kudy dnes prosvištěli závodníci a v jejichž stopách míříme k železné lávce nad Rolavou.

opciones binarias cuanto puedo ganar 18 schodů hravě sjeto a kolem Žídků si dáváme ve stoupání do těla k nádraží v Nové Roli. Bouchalka, něco málo terénu na stezce kolem rybníku a jsme u fotbalové osvěžovny, kde se potkáváme s vítězi a sběrateli cen  v dnešním závodě. Vítězství Romana, Áji a druhé místo, včetně kapiček Čendy zalito, loučíme se a na základně nacházíme, opravdu poctivě připraveného Boba k večernímu zážitku.

fare trading con betfair Mé prsty ještě vyťukávají písmena popisující zážitky z vyjížďky a již je tu první komentář k úvodní fotce z příspěvku, jistě určený zodpovědnému a slušně pojištěnému vrchaři a dědovi Ouroďákovi: Autor: Líba: Otce, mysli na svou vnucku :)))

option web trading online fotky


Loading...
Délka: 47.04 km, Převýšení: 845 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binäre optionen roboter  

binäre optionen wochenende  

köp Viagra i butik Tato položka byla publikována na 12.6.2016, 09:16 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.