2016 04 30 Kladská


Andělská Hora od Krásna

read here Andělská Hora od Krásna

http://ukhairtransplantclinics.co.uk/?cir=buy-propecia-pills Konec dubna se dnes připomíná změnou počasí k pocitově lepší pohodě, slunce svými paprsky vysušuje a ohřívá hejno Tukanů stojících na startu vyjížďky na Kladskou. Tým je tentokrát ochuzen o účast dlouholetého předsedy zahrádkářů, prezentujícího na výroční schůzi statistiku výnosu rybízových keřů, počet mrví a výhonů šnitliku, společenské a jiné pěstební úspěchy mičurinů z Třeboňské a také šampióna zajišťujícího klid a pohodu výkvětu znuděné evropské šlechty nasáklé všemi karlovarskými prameny.

http://n-ergygroup.com/?okryglost=bellevue-dating-service&e6a=c0 Sestava podpořená dnes Honzíkem i Vítkem vyráží jarní, svěže zelenou přírodou k Pionýrskému a vzhůru pod Kouli, lesními zkratkami do Bošířan, loukami u popraviště ke kótě Nad větrným dvorem a dál k polím a letišti nad Krásnem. Chvilka na vylití kondezátu zpestřená pohledem zpět k Andělské Hoře, horizont překonán, hledíme na Krásenskou věž a setkáváme se s Martym a Hankou. Vítek se slzou v oku nás opouští, jede sledovat výkony staršího synka a tým jede dál kolem Dlouhé stoky. Jarní vody, šplouchající pod lávkou, zlákaly k osvěžující koupeli Áju. Ruce a nožky namočeny a slunce svítí na tu krásu kolem.

siti dove giocare sulle opzioni binarie Dlouhá stoka a ptačí zpěv nás provází kolem lesních cest zpevněných, válečnými choutkami zelených mozků a sovětských poradců pro skvělý život za železnou oponou, panely pro pohyb tanků až k rozcestí V Požárech. Kladská na obzoru, ještě chvilka špurtu po asfaltu a jsme v cíli. Jídelní lístek vypleněn, čas pospíchá, vracíme se zpět do terénu a klasickou trasou přes Vysoké Sedlo, Lazy, Malou Libavu, Studánku míříme ke Zlaté a ke Kynšperku. Cestou potkáváme nadšence v uniformách wehrmachtu, obdivujeme výstavné středisko pro dlouhodobý pobyt a ničím nerušený pohodlný život chovanců klíčového průmyslu v Kolové a už nás čeká pěkný sjezd do Kynšperka a naplánované setkání s Irčou, Pušákem a Petrem Dimou. Pivovar skoro obsazen vydatně chmelícími německými cyklisty, Tukani volí kofeinové přípravky s názvem espresso a sacharidové bomby ve formě štrůdlu. Konzumace doplněna módní přehlídkou a zkouškou velikosti dámské verze tukanského dresu, ve kterém světu představila tentokrát své půvaby Hanka.

http://arrohattoc.com/?pismovuystol=the-problem-with-radiocarbon-dating Chystaný společný odjezd se nekoná. Mlíko již neteče Jirkovi po bradě, ale ze zadního bezdušového pláště. Rychlé nafouknutí u pumpy se nepovedlo a kdo by to řekl, že se do 27″ pláště vejde 29″ duše. Defekt napraven a již ukrajujeme kilometry ve směru k Sokolovu, kde se s námi loučí Hanka a Marty. Loket, Svatošky, u Buldoka se připojuje šampión a potkáváme zde Míru G., jenž nám představuje novotou zářící parádní, zatím nezabahněný karbonový kousek, fulla zn. Giant s váhou 11 kilo.

binäre optionen tages strategie Před návštěvou základny ještě lalůček přes koupaliště, kde si mezi masami zábavychtivých mas očekávajících spálení čarodějnic v předvečer máje a v průvanu vychutnáváme tekuté občerstvení. Mě najeté kilometry již stačí, začíná být chladno a po 107 ujetých kilometrech mířím domů, kde na gauči mučím paměťové buňky, vzpomínám na prvomájové průvody doprovázené dechovkou a dávám dohromady chvalně známé verše K.H. Máchy:

http://gryphus.com.br/?sokerpt=conta-demo-de-op%C3%A7%C3%B5es-binarias&2f9=c5 „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,  kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech, květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech…“

click over here now Tak kamarádi, vzhůru do máje a na Šumavě, Gardě a Králi Šumavy hodně zážitků.

you could try these out fotky


Loading...
Délka: 106.29 km, Převýšení: 1789 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

important link  

köp Cialis 10 mg  

their explanation  

http://irvat.org/oferta/budynek-e/budynek-e-parter/klatka-a-mieszkanie-2.html  

find Tato položka byla publikována na 1.5.2016, 10:34 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.