2016 01 26 Přebuz


Chaloupky - okolo Rolavy

anoptions Chaloupky – okolo Rolavy

go site Druhá fáze tréninku nastala, u stolu hodnotíme dnešní aktivity, při kterých Pavel osedlal bajka a probrouzdal Tuhnický les a snad potkal běhajícího Beryho, Roman dal na bajku dvě kola kolem Nové Role, Vítek prozkoumal na běžkách podmínky kolem božídarského Špičáku a JTF vedl tajícím sněhem Tukany k Přebuzi.

http://www.segway.fi/?kastoto=best-binary-options-broker&de4=f3 Paní Zima nám konečně minulý týden připravila podmínky, kdy můžeme opustit bajky a změnit pohyb v sedle kola na pohyb, při kterém jste připoutáni vázáním k běžeckým lyžím. Ovšem silnější než paní Zima v tomto lednovém čase, je teplý vítr vanoucí z černého kontinentu a před jehož silou mizí, jak pára nad rozbouřenou hladinou černé kávy v šálku, sněhová pokrývka a pracně strojově upravované trasy nejen v Krušných horách.

go to link Ovšem Tukani neznají překážek, které nejdou překonat (snad kromě závazků vůči zaměstnavatelům, celodenních pracovních aktivit živnostníků a Žížova zlomeného prstu pevně ukotveného v sádře) a vyrazili dnes od Nových Hamrů přes Chaloupky do Přebuzi. Teplota vysoko nad nulou, bílá pokrývka rychle taje před očima, běžky a hůlky se propadají hluboko do sněhové kaše upravených a neupravených stop ve směru k osvěžovně Na Kovárně. Chvilka poledního klidu, pomocí česnečky a smažáku jsou doplněny kalorie, místo desertu Dima vzpomíná na hrdinské výkony pánů Vrbaty a Hanče.

http://wcminerals.com.au/?gvozd=recommended-binary-options-books&5be=71 Obracíme směr namáhavého, velmi pomalého postupu místo rychlého bruslení k Chaloupkám. Rolava překonána a za vodou můžeme konečně ukázat své bruslařské schopnosti v upravené stopě ve stoupání k Havranímu vrchu. Vychutnáváme si kousek roviny a je před námi sjezd k prvnímu mostu. Běžky se naštěstí v té rychlosti neboří, kolem uší hvízdá vítr a v Hamrech prozrazuje Garmin protrápených 23 kilometrů, ruce mě bolí jak po ujetí padesátky, triko bych mohl ždímat. No užili jsme si dnes jak se patří.

http://ajbush.com.au/?pivnuk=%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1-%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D9%84&c10=4e fotky

top option video

guide binary it


Loading...
Délka: 21.72 km, Převýšení: 243 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

binära optioner signaler

my site Tato položka byla publikována na 27.1.2016, 14:13 a je uložena v Vyjížďky na lyžích. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)