2016 01 05 Tuhnickým lesem na sněhu


Fibichův altán

valutahandel strategier Fibichův altán

Viagra billigare apoteket Jistě jste všichni, po silvestrovském a novoročním opojení, neotřeseni náhlým přechodem do pracovních povinností a ve volných chvílích v plnění podnikatelských plánů zaznamenali i první větší sněhovou nadílku v tomto roce. Sněhová vrstva roste před očima a Tukani se sjíždí na Startu k první úterní, opravdu sněhové vyjížďce.

ikili opsiyon stratejisi

conto demo binario Šest Tukanů třepe zkřehlými krovkami a vyráží do sněhových stop tentokrát bez podpory náčelníka. V Tuhnickém lese klid, bílo, nic a nikdo neruší rozhovory Tukanů. Tempo jízdy přizpůsobené začátku přípravy na novou sezónu, čekáním na Martina, který se opozdil a nácvikem zvládání smyků na zmrzlém povrchu. Tuhnická, Doubská, Sovova, Sv. Linhart, Jungmanova, vodárna v Březové a gumy nepříjemně kloužou ve stoupání k cestě Přátelství a na Aberg.

erfahrungen mit anyoption Malé občerstvení, každý co si dovezl a hrneme se do terénu a sjezdu po modré k chatě u Křížku a u Obrazu. Sjezd po Čapkově stezce, proložený odkládáním bajků do sněhu a nácvikem rychlého výstupu z spd pedálů, zakončen u Čapkovy chaty Dimovo baletní vložkou.  Světla rychle ubývá a za tmy stoupáme v nepříjemně rozbitém a zmrzlém povrchu k Rusalce. Kola občas prokluzují zrovna v místech kde to nečekám a kluzké listí schované pod sněhem se chová také záludně.  Zrovna si říkám, že v létě je tento výjezd sranda, ale ve sněhu a do kopce se blbě nasedá a rozjíždí. K Rusalce dorážím přesto v sedle a tma vítá i ostatní zadýchané kamarády v těchto místech.

info su binari optyon Čas utíká dnes nějak pomalu, najetých kilometrů je málo a utíkat z boje se nám stále nechce. Od Rusalky se vracíme na cestu Přátelství a Pušák vede tým k Dianě, pod kterou uhýbáme na Marxovu pěšinu a po Sovově stezce zpět k lesovně Diana. Nevím čím si zasloužil  Kamil Josef Idesbald Filip Rohan, vévoda z Montbazonu a Bouillonu, kníže z Guéméné a Rochefortu tak častou návštěvu Tukanů u jeho pomníku, asi to bude tím, že mu patřilo panství Svijany. Pěkný sjezd a výjezd a stojíme u paty pomníku s vandalsky poničeným zábradlím.

binäre optionen erfahrungen banc de swiss Hodiny a jejich ručičky jdou stále nějak pomalu a pomalu přibývají i najeté kilometry v Tuhnickém lese. Pušák se ptá, kde jsme dnes ještě nebyli a z týmu se ozývá „U Kubrychtů“. Dáváme tedy sjezd po Lesmistrově stezce k vodárně, k dětskému hřišti a blížíme se ke splnění druhého plánu dne. Kola uložena, do šenku přilétá pták TUKAN, místo pro přistání určeno, povolení k umístění od majitelky získáno a Tukan již mává křídly nad našimi hlavami a hledí pilně na rehabilitační cvičební prvky, jež několikrát rozhýbaly naše hlavně krční partie. No jízdě jsme moc dnes nedali, ale nějak se musí začít. Tak příště to vylepšíme.

binäre optionen pilot fotky

binaire opties brokers video + přílet Tukana


Loading...
Délka: 25.58 km, Převýšení: 790 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

Order Tastylia Oral Strip  

binaire opties methode Tato položka byla publikována na 6.1.2016, 13:37 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.