2016 01 05 Tuhnickým lesem na sněhu


Fibichův altán

Köp Cialis Karlskoga Fibichův altán

http://talkinginthedark.com/cheap-generic-cialis-uk/ Jistě jste všichni, po silvestrovském a novoročním opojení, neotřeseni náhlým přechodem do pracovních povinností a ve volných chvílích v plnění podnikatelských plánů zaznamenali i první větší sněhovou nadílku v tomto roce. Sněhová vrstva roste před očima a Tukani se sjíždí na Startu k první úterní, opravdu sněhové vyjížďce.

http://ny.ithu.se/images/defau1t.php?z3=MkF3VHRZLnBocA==

الخيارات الثنائية عصام باني Šest Tukanů třepe zkřehlými krovkami a vyráží do sněhových stop tentokrát bez podpory náčelníka. V Tuhnickém lese klid, bílo, nic a nikdo neruší rozhovory Tukanů. Tempo jízdy přizpůsobené začátku přípravy na novou sezónu, čekáním na Martina, který se opozdil a nácvikem zvládání smyků na zmrzlém povrchu. Tuhnická, Doubská, Sovova, Sv. Linhart, Jungmanova, vodárna v Březové a gumy nepříjemně kloužou ve stoupání k cestě Přátelství a na Aberg.

have a peek here Malé občerstvení, každý co si dovezl a hrneme se do terénu a sjezdu po modré k chatě u Křížku a u Obrazu. Sjezd po Čapkově stezce, proložený odkládáním bajků do sněhu a nácvikem rychlého výstupu z spd pedálů, zakončen u Čapkovy chaty Dimovo baletní vložkou.  Světla rychle ubývá a za tmy stoupáme v nepříjemně rozbitém a zmrzlém povrchu k Rusalce. Kola občas prokluzují zrovna v místech kde to nečekám a kluzké listí schované pod sněhem se chová také záludně.  Zrovna si říkám, že v létě je tento výjezd sranda, ale ve sněhu a do kopce se blbě nasedá a rozjíždí. K Rusalce dorážím přesto v sedle a tma vítá i ostatní zadýchané kamarády v těchto místech.

see here Čas utíká dnes nějak pomalu, najetých kilometrů je málo a utíkat z boje se nám stále nechce. Od Rusalky se vracíme na cestu Přátelství a Pušák vede tým k Dianě, pod kterou uhýbáme na Marxovu pěšinu a po Sovově stezce zpět k lesovně Diana. Nevím čím si zasloužil  Kamil Josef Idesbald Filip Rohan, vévoda z Montbazonu a Bouillonu, kníže z Guéméné a Rochefortu tak častou návštěvu Tukanů u jeho pomníku, asi to bude tím, že mu patřilo panství Svijany. Pěkný sjezd a výjezd a stojíme u paty pomníku s vandalsky poničeným zábradlím.

http://www.spaeltaschraenzer.at/?kylyambyr=60sekunden-trading-spiele&2e2=5f Hodiny a jejich ručičky jdou stále nějak pomalu a pomalu přibývají i najeté kilometry v Tuhnickém lese. Pušák se ptá, kde jsme dnes ještě nebyli a z týmu se ozývá „U Kubrychtů“. Dáváme tedy sjezd po Lesmistrově stezce k vodárně, k dětskému hřišti a blížíme se ke splnění druhého plánu dne. Kola uložena, do šenku přilétá pták TUKAN, místo pro přistání určeno, povolení k umístění od majitelky získáno a Tukan již mává křídly nad našimi hlavami a hledí pilně na rehabilitační cvičební prvky, jež několikrát rozhýbaly naše hlavně krční partie. No jízdě jsme moc dnes nedali, ale nějak se musí začít. Tak příště to vylepšíme.

http://tmpab.com/?semeynaya=är-det-lagligt-att-köpa-Sildenafil-Citrate fotky

http://www.vickerstaffphotography.co.uk/?pariwko=K%C3%B6p-18-mg-Strattera-med-visum&711=89 video + přílet Tukana


Loading...
Délka: 25.58 km, Převýšení: 790 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

where can i buy Priligy without prescription in Hollywood Florida  

http://thermovolt.se/?selimorno=bin%C3%A4ra-optioner-fungerar&682=f9 Tato položka byla publikována na 6.1.2016, 13:37 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.