2016 01 01 Boží dar


1. leden, 10.11 hodin Sedlec

worst options strategies 1. leden 2016, 10.11 hodin Sedlec

trading ebooks free download Poslední chvíle, vteřiny a sekundy roku 2015 jsou za námi, kilometry ujeté ve společnosti stejně laděných kamarádů sečteny. Hodinový stroj již odměřuje čas Nového Roku 2016 a u paty věže poutního chrámu zasvěceného svaté Anně se sjíždí kamarádi k první vyjížďce. Zaprášené vzpomínky vytažené z análů pamětníků říkají, že srandy bylo více a také účast karlovaráků, ostrováků a cyklistů z jiných míst byla před lety větší. Dnes mi na spočítání účasti stačí roztřepené konce mých horních končetin. Čas v novém roce utíká stejně rychle jako loni, zakládající člen nikde a je odstartováno. Teplota se drží pod nulou, šedivé mraky nad námi a před námi cíl v podobě Božího Daru. Tempo a rychlost jízdy přizpůsobené stavu většiny a nedostatku spánku po probdělé noci. První motoristi se objevují až v Hroznětíně a tým na cyklostezce do Merklína konečně otiskuje své gumy do čerstvě napadlé tenké vrstvy sněhu. Garmin eviduje první nastoupané metry k Lípě, kde se v mlze ztrácí a zrádně ujíždí vyprahlý Bobo k Mariánské, kde svítí slunce a ozařuje zavřený Krmelec. Jirka ještě kontroluje zamčené dveře, Irča se snaží rozehřát zimou ztuhlé nárty a Bohouš má smůlu.

binäre optionen one touch Závod a špurt k ceduli Boží Dar se již dávno nekoná. Řadíme se k pamětnímu fotu, slunce nám svítí do tváří a rozehřívá poslední zbytky sněhu. Gulášovka, dvě malé, káva a krátká polední siesta za námi. Stoupáme na Neklid, pohled do dálek na šlehačku mraků inverze jedinečný, z nebe nás zdraví rogalista, sjezdovky prázdné bez sněhu a lyžařů. Konečně odbočujeme z asfaltu na Pašeráckou pokrytou vrstvou sněhu tlumící nárazy štěrku a kamenů. Rychle ztrácíme výšku a noříme se v Suché do šedi mraků a opět si vychutnáváme mrazivou lázeň. Tentokrát chybí led, pády se nekonají a u Subtery se vracíme na asfalt.

http://amylyx.com/?lili=%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1-%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A-%D9%88%D8%B6%D8%B9-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%A9 خيار ثنائي وضع الدعوة Horní Žďár, Hluboký, Hroznětín, Podlesí, Otovice, v Sedleci uzavíráme okruh a loučíme se s kamarády. U Buldoka hodnotíme dnešní den a každý z nás má své představy o sportovních či jiných aktivitách pro tento rok. Tak hodně úspěchu a zdraví všem Tukanům v tomto začínajícím novém roce 2016.

bancdebinary com fotky

demo trading online video


Loading...
Délka: 63.82 km, Převýšení: 1142 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

الخيارات الثنائية الكم  

buy Priligy with mastercard in Henderson Nevada  

trading online lavoro  

premarin tablets price  

köp Viagra 120 mg master  

valutahandel regler  

tastylia review Tato položka byla publikována na 31.12.2015, 16:11 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)