2015 11 14 Podzimní časovka – Čankov


Buy Tastylia (Tadalafil) Without Prescription Online Sobota dopoledne, předpověď počasí nejistá, skoro zima, déšť na spadnutí a středem zájmu otužilých a schopných bajkerů všeho věku je tentokrát lehce pomočená, náročná trať v okolí Bílé skály v lesním katastru obce Čankov.

watch Přijíždím ke startu a do  cíle dobíhají první závodníci z běžecké části, Martin i JTF jsou v cíli a zástupci z oddílu ptačí říše se chystají ke startu. Přihlášených není tentokrát moc, soupeřem je jen čas a zdolat dvakrát náročný sedmikilometrový úsek, ukázat všem soupeřům záda a dojet bez zrakvení do cíle. Je odstartováno, poslední závodník vyjel na trať, za kterou by se nemuseli stydět i pořadatelé světových pohárů. Fotografové  a diváci se přesouvají k atraktivním místům na trati, kde bajkeři předvádí svou rychlost ve stoupání ke křížku, technickou zdatnost v pasážích na „parapetu“ a ve zdolání „Aršlochu“, kde někteří svou jízdu prokládají i pády hlavně pro potěchu přihlížejících. Časovka rychle všemi odjeta, pořadatelé se vytáhli, dobrá nálada všech je nakažlivá i počasí se umoudřilo. Kromě fotografů jsou všichni Tukani na bedně, fotky a video vám přiblíží atmosféru nejen závodní, ale i pozávodní.

see výsledky

http://wcminerals.com.au/?gvozd=binary-options-short-term-strategy&9b5=61 Video od Ourody

source Fotky od BoBo

binära optioner ig Fotky od Pepína

opcje binarne co to fotky od Petra Dimy:

binaire opties strategieën fotky od Petra 

navigate to this website video od Petra


Loading...
Délka: 12.32 km, Převýšení: 437 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

no-hype options trading by kerry given  

http://maltonmc.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://maltonmc.co.uk/ Tato položka byla publikována na 15.11.2015, 08:27 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. here Vila Micika Dubrovnik na Mata Vodopića 10, Dubrovnik - Villa Micika is one of your best choices for a cheap and comfortable holiday in Dubrovnik. We are op...

    http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-302340.html app für binäre optionen navigate to this website #1 Zdenda 17.11.2015 - 09:33

(nebude zveřejněn)