2015 11 14 Podzimní časovka – Čankov


Aršloch 1

Aršloch

billigare Viagra på apoteket Sobota dopoledne, předpověď počasí nejistá, skoro zima, déšť na spadnutí a středem zájmu otužilých a schopných bajkerů všeho věku je tentokrát lehce pomočená, náročná trať v okolí Bílé skály v lesním katastru obce Čankov.

binära optioner app Přijíždím ke startu a do  cíle dobíhají první závodníci z běžecké části, Martin i JTF jsou v cíli a zástupci z oddílu ptačí říše se chystají ke startu. Přihlášených není tentokrát moc, soupeřem je jen čas a zdolat dvakrát náročný sedmikilometrový úsek, ukázat všem soupeřům záda a dojet bez zrakvení do cíle. Je odstartováno, poslední závodník vyjel na trať, za kterou by se nemuseli stydět i pořadatelé světových pohárů. Fotografové  a diváci se přesouvají k atraktivním místům na trati, kde bajkeři předvádí svou rychlost ve stoupání ke křížku, technickou zdatnost v pasážích na „parapetu“ a ve zdolání „Aršlochu“, kde někteří svou jízdu prokládají i pády hlavně pro potěchu přihlížejících. Časovka rychle všemi odjeta, pořadatelé se vytáhli, dobrá nálada všech je nakažlivá i počasí se umoudřilo. Kromě fotografů jsou všichni Tukani na bedně, fotky a video vám přiblíží atmosféru nejen závodní, ale i pozávodní.

http://www.ideas-frescas.es/?melexa=conto-demo-op&03e=19 conto demo op výsledky

binära optioner flashback Video od Ourody

binäre optionen kostenlos handeln Fotky od BoBo

sistema martingala opzioni binarie Fotky od Pepína

http://whitsettvision.com/?vano=iq-optional-opzioni-binarie&56b=f5 iq optional opzioni binarie fotky od Petra Dimy:

strategie opzioni binarie 60 secondi youtube fotky od Petra 

binäre optionen seriöse broker video od Petra


Loading...
Délka: 12.32 km, Převýšení: 437 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

trading tipps binäre optionen  

دليل التداول بالفوركس Tato položka byla publikována na 15.11.2015, 08:27 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.