2015 11 03 Horní Slavkov


http://www.soleg.de/?optionende=bin%C3%A4re-optionen-broker-mindesteinzahlung-100-euro&4df=9b Blíží se třetí hodina prvního listopadového úterního odpoledne, slunce na obloze sice září, ale venku chladno a u ACS, při počítání účasti, si vzpomínám na text písně Milana Chladila „…je, je, je nás jedenáct….“.

see here now

see this website Vhodných a pěkných bajkových terénů je na výběr v okolí Varů dost, ale dnes si dáme Horní Slavkov. Pro začátek nás vede malý náčelník do stop, mnoha kliček a lalůčků a „cyklokrosu“ na velké Loketské výsypce s návratem do stezek prosekaných v neprostupných místech katastru obce Loučky a Nového Sedla. Projíždíme místa, kde se mezi keře sotva vejdou naše široká ramena a řídítka a kam se vydávají zdejší domorodci jen s obavami a vyjímečně, pouze za světla a s velkou odvahou. Pěkný sjezd po úzké a technické stezce mezi stromy v prudkém svahu u loketského koupaliště nás vede do Lokte a k lávce přes Ohři. To co jsme ve sjezdu ztratili, musíme znovu nastoupat k Supímu potoku a dál k Nadlesí.

http://tmpab.com/?semeynaya=köp-Viagra-pÃ¥-nätet-Idre,-Sverige Světla rychle ubývá a dobrým vodítkem pro opozdilé bajkery v nastupujícím šeru je Eifelův svítivě žlutý povlak na batohu, který konkuruje svou velikostí Bohoušově batůžku. Co v něm Eifel vozí je nám stále záhadou, asi vzduch a nic co by zvedlo jeho formu. Někteří šeroslepí Tukani zapínají světla již na loukách nad Nadlesím a do Třídomí dojíždíme již za nastupující tmy. Na jasném nebi tisíce hvězd a jako hvězdy vypadají i naše osvětlené bajky, které vedeme kolem Pulečka k Hornímu Slavkovu. Malý lalůček mezi domky starého města a před námi je stoupání k popravišti. Kolem nás tma, klid, jen hvězdy, úpění odsouzenců vpletených do kola a vzdechy popravených již dávno odnesl vítr.

Recommended Reading Na západním obzoru poslední zbytky světla, poslední stoupání pod Stránisko, sjezd k hájovně Bor a zdolat „jezevcovku“. Doubí za námi a před námi základna a chvíle aktivně strávené mezi, kupodivu nezabahněnými kamarády. S Dimou probíráme jemný rozdíl pojmů rehabilitace a degradace organismu, s ostatními se domlouváme na sobotní vyjížďce. Kam se vydáme nevím, ale start je ve 13.00 hodin od Startu.

http://www.huskipics.com.au/?kamatoznik=quicken-2017-mac-stock-options&38b=c1 fotky


Loading...
Délka: 43.53 km, Převýšení: 958 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

http://www.indianaag.org/?kartonka=jimmy-john%27s-speed-dating-commercial&c22=d9  

http://ortdestreffens.de/?yabloko=bin%C3%A4re-optionen-mt4&181=8c Tato položka byla publikována na 3.11.2015, 22:13 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)