2015 09 29 Tatrovice


pod Bílou skálou

pod Bílou skálou

anoptions

Tak kamarádi, dnes se jedeme vyšlapat do terénů kolem muničáku a Tatrovic. Tolik slovo boží a tedy náčelníkovo.Někteří Tukani si to projeli již v sobotu, ale opakování je matka moudrosti. Vyrážíme směr Rosnice, kde se připojuje Honzík, chvilka čekání a je mezi námi ve stoupání do Mezirolí. Tentokrát se nekoná zastávka u Čendy a kolem koňů jedem k lomu a fofrem přes nejdeckou silnici k muničáku, kde Krčín navrhuje změnu trasy k brodu a brdku pod muničákem.

opzioonibinarie

No má se vyzkoušet všechno neznámé a nové, vrháme se do sjezdu, k brdku a vyschlému brodu přijíždíme z druhé strany a začínají pokusy o jeho zdolání. Tukani zkouší vše možné, dnes všechny pokusy marné, suchý povrch udělal své a brdek vítězí. Necháváme jej odpočinout a za sebou, lesními pěšinami mizíme se sklopenýma ušima po Zemanově stezce k zastávce Nová Role, kde nás opouští lídři Čočkin a Jezevec.

depositare 10 euro opzioni binarie

Tým jede chvilku po asfaltu na Nejdek a náčelní velí „…teď nás čeká práce“. Do cesty se ale staví silní soupeři, nejdříve nákladní vlak brání přejezdu trati a po něm dost nevhodně nakloněná rovina ve stoupání k rozcestí ke Kobelci. Mé tempo není tentokrát po víkendových výkonech nijak závratné, sleduji na Garminu rychlost ale nevypadá to, že bych měl spadnout z kola. U chaty na rozcestí chvilka oddechu, spolknout traťovky, cucnou vody a abychom nevychladli míříme k Rájci a terénem k Černavě a indiánskému jezírku nad Tatrovicemi. Společné foto, nikdo se nechce koupat a tým sjíždí do Tatrovic a v citelném chladu stezkou Horovky k rektizolu u Vřesové. Hrozný zápach nás nutí zvýšit tempo a rychle se vzdálit z těchto zamořených míst. „Tady bych nechtěl ani umřít“ si říkám a mažu po písčité cestě pod výsypkou směrem k Bílé vodě.

binaire opties opgelicht

Rychle se šeří, kamarádi zapínají blikačky, někteří šeroslepí i světla, pár lalůčků a rychlý sjezd do Božíčan a Jimlíkova, kde nás opouští Roman s Ájou. Ještě vyjet k vysílačce, odvážně se vrhnout do sjezdu ke Dvorům, nasadit pivní špurt a koukáme do plně obsazené garáže. Kola zůstávají venku, Tukani mizí do náruče rehabilitačního střediska a začíná závěrečná fáze tréninku. Včechna témata probrána… cash flow, nešikovnost při ovládání notebooku a problémy ajťákovy, zdraví, možné využití pemprsek v cyklistickém sportu, pohříchu je ale vynechán sex. Nevynecháváme ovšem otázku pečlivého zavodnění organizmu a doplňování vhodných kalorií do těl bajkerů. Kdo nebyl, může jen litovat.

http://cobracartech.co.uk/?sivoxo=opciones-financieras-in-the-money&376=32 opciones financieras in the money

fotky

http://www.ommenlinea.org/?strava=corsi-trading&5f3=9e corsi trading

iqoptionannunciosubitoit video

in quanti giorni avviene il prelievo su iq option

forex piyasası uzman tv


Loading...
Délka: 49.37 km, Převýšení: 896 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

sopra sotto opzioni binarie  

opcje binarne legalne Tato položka byla publikována na 30.9.2015, 08:58 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)