2015 09 26 Říjnový BIKE


IMG_1236

opcje binarne jaka platforma

trasa V sobotu 26.9.2015 se po pětileté pauze vrátil 8. ročník Říjnový bike. Do Chebu za Tukan Bike team dorazili tři závodníci – Vítek Muller, Zdeněk Bartoš a Jirka Hnízdil. Trať nebyla nějak dlouhá,bylo to 6 okruhů po 2,3 km v okolí Špitálského vrchu v Chebu. Dalo se předpokládat, že to bude rychlý závod, což se také potvrdilo. Předzávodní porada týmu dala jasné úkoly, Vítek a Zdenda bude kontrolovat čelo závodu, Jirka bude v záloze a bude se držet vzadu. Co se dohodlo,to se taky plnilo. Hned po startu nás čekal dost nechutný kopec, nic dlouhého ale zajídal se. Po vyjetí nahoru nás čekala hravá pasáž v lese, kličkovalo se mezi sloupy, stromy, že si člověk řekl, vejdu se tam? Každý se vešel a šlo se na kořenový výjezd. Zdolání kořenovky nebylo nic náročného a opět hravý sjezdík, sjelo se na lesní cestu, která přešla v krátký asfalt, šup na pole a do dalšího kola. Tukan Bike Team jel opravdu skvěle. V konečném výsledku bylo jedno první místo a jedno druhé místo v kategoriích.

piattaforme trading con opzioni binarie

Vítek – 1. místo v kategorii/10 celkově – 6 kol- 42:22

opzioni binarie commenti

Zdenda – 2. místo v kategorii/12 celkově – 5 kol – 37:19

opzioni binarie scegli un cambio e giochi che nei prossimi 30 secondi o scende la quota o sale scegli tu se vinci hai dei profit

Jirka – 7. místo v kategorii/21 celkově – 5 kol – 44:44

corso trading binario

Jirka H.

köpa ventoline diskus

Tato položka byla publikována na 27.9.2015, 09:25 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

24option erfahrungsbericht
  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)