2015 08 15 Tukani závodí


brod u Gejzírparku

brod u Gejzírparku

 Tak se přiblížil čas a je třeba ukázat v domácím prostředí záda soupeřům na obou vypsaných tratích závodu Kola pro život. Slevy na startovném vyjednány, čísla přidělena, ještě probrat taktiku a v sobotu vyrazit na start.

Počasí se v noci lehce mění a teploměry zaznamenávají konečně pokles hladiny rtuti do snesitelnějších poloh. Noční deštík pomočil vyprahlé karlovarsko a slunce se ráno schovává v mracích. Jedu na start, kde jsou připraveni Bobo a Pepíno zachytit momentky před startem. Doráží i zakládající člen Ouroďák, který obratným manévrem směřuje reportérku ČR do mé péče. Svěřuji své dojmy do mikrofonu fortelné reportérky a vyzpovídán  se řadím, společně s ostatními Tukany, Tukankou a adrenalinuchtivými soupeři na startovním roštu.

Přihlížející domorodci i lázeňští hosté všech ras a národností loví záběry, nezávodící kamarádi přejí úspěch a výstřel  startovní bambitky konečně pouští bajkery k pokoření 57 kilometrů stezek v lázeňských lesích a lalůčku kolem asfaltové plochy International Airport Karlsbad. Tep se šplhá do vyšší frekvence, lázeňské lesy plné bajkerů, slibované nádherné vyhlídky na Vary nevnímám a tlačím soupeře před sebou. Dá to sice námahu, ale dílo se daří. Výjezdy, sjezdy, brody, kořeny, kameny, šotolinu, občerstvovačky mám za sebou, defekty a pády se tentokrát nekonají a v cíli konečně brousím tartan závodního oválu jako ostatní kamarádi.

Ještě počkat na výsledky, gratulovat Irče k umístění na bedně, průběh a zážitky ze závodu probrat na základně. Závod se povedl, ztráty z defektů Čendy a Romana oplakány. Dostavuje se  i „šampión“, jenž soupeřil a trápil své tělo na trati závodu v Mariánkách s později narozenými, mladšími soupeři. Slunce konečně zapadá a ochlazuje se.

fotky

http://drinkmarquis.com/?panaceya=broker-opzioni-binarie-italiani&64c=5c broker opzioni binarie italiani foto od BoBo

guadagnare soldi facili fotky od Pepína

pecorilla trading punto d oro foto od pepina 2/2

trading opzioni binarie cos////\\\\\\\\'è trasa


Loading...
Délka: 56.07 km, Převýšení: 1368 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

quanto si puo guadagnare con opzioni binarie  

forex new tips Tato položka byla publikována na 16.8.2015, 03:08 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. opzioni binarie 2 #1 Leona Bušková 20.8.2015 - 20:08

    أربح المال من المنزل مجانا Hezký den, s dovolením jsem zveřejnila fotografie z KPŽ K.Vary na týmovém FB Nilfisk ALTO pro cycling a samozřejmě uvedla zdroj. Doufám, že to není problém 🙂 Moc děkujeme. LB