2015 05.12. – Maroltov


http://www.ivst-vz.de/?debin=online-broker-demo-konto Výrazné oteplení přivábilo k ACS dvacetpět bajkerů ve směsi týmu složeného převážně z Tukanů, odvážné Tukanky a dalších kamarádů. Zdeněk opět předvádí svého nového bajka značky http://ajm-web-designs.co.uk/entry-level-website-design-development-package/feed/ TREK, tentokrát osazeného i barevně sladěným bidonem od téže značky.

http://civilparties.org/?cat=23 Náčelník velí směr severní a nad Maroltov. Nad Čankovem v lese nad Bílou skálou nastává dokonce i zácpa před stoupáními ve směru k ranči U Červenky. Stojím na vrcholu brdku odkud vede jetelně nejetelná stezka dolů k mostku přes Vitický potok, kde by přišly vhod mačky nebo křídla. Velitelský hlas JTF „azimutem na Velký Rybník“ a peleton bajkerů se hrne přes asfalt a vodní příkop vzhůru do svahu mezi mladými kopřivami a buření k poli Na Pýrovně. Po uklidnění a lehké vyšvihání vloženo pár kilometrů asfaltu k Rafandě, kde čeká Pepíno a Ouroďák. Otevřený lokál zrádně využil Bobo k doplnění 1/2litru 10° pohonných hmot. JTF velí nečekáme a jedeme.

http://blog.pinkprincess.com/?svecha=strategie-60-secondi-opzioni-binarie&53b=86 Výjezd kolem židovského hřbitova není překážkou a posilněný Bobo ho dává dokonce ve stoje. Jarní příroda nad Hroznětínem, bahenní vložky před a za Hlubokým se podepisují na vizáži Pepínova bajku, který jej očišťuje a leští vybraným trsem trávy aby se v Horním Žďáru nemusel stydět. Stoupáme od Subtery po žluté značce k bývalé obci Arnoltov. Zádrhel s domluvou kde se má čekat a proč se nečekalo, řeší a umlčuje náčelník rázně slovy „tak kdo tomu tady velí“. Škoda, že ho vztek rychle přešel, mohl udělit provinilcům kasárníka či dvacet po službě.

http://logansquarebeerfestival.com/fee/colcrys-0.6mg/ Od Arnoltova vyjíždíme ke katastru zaniklé obce Hanušov. Kolem Boreckého potoka sjíždíme cestou, kde je ještě slyšet ozvěna praskání Bohoušovy klíční kosti, k Maroltovu. Silné motory jsou velkou přesilou na křižovatce v Květnové, ale i tato překážka je překonána. Stoupání po panelce a sjezd a výjezd k nemocnici v Ostrově. Ústup z Ostrova zvolen po „Pupkaní“ cestě a v Hájku nad Konkordií uhýbáme do lesa a prostoru obsazeného komáry mezi močály k Liščí díře nad Sadovem, kde je nasazen dlouhý „Pivní špurt“.

why not try these out Peleton, v Dalovicích již roztrhaný, dojíždí na základnu po malých skupinkách. Stůl obsazen, je objednáno, cinkání skla Tuk Tuk a zavlažujeme vyprahlá těla, venku se šeří, padají první kapky vody, nebe osvětlují blesky a vody přibývá. Hokejisti zvládli postup do čtvrtfinále, zvládám i svůj příděl vařené vody, déšť přestává a v okně mezi dešťovými mraky odjíždím domů. Švih nad Maroltov se podařil.

http://bestone.com.au/wp-login.php?action=register'%20and%201%3D1%20and%20'a'%3D'a%' and 1=2 and '%'=' fotky

my company video


Loading...
Délka: 48.22 km, Převýšení: 1025 m
Zvětšit mapu | Stáhnout GPX

click here  

binära optioner strategi Tato položka byla publikována na 13.5.2015, 09:51 a je uložena v Vyjížďky na kole. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: RSS 2.0. Můžete reagovat, nebo vytvořit zpětný odkaz z vašich stránek.

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)